Předsevzetí podle Seznamu: Sex, práce, vztahy a figura

První měsíc nového roku je za námi a většina předsevzetí už je zase zapomenuta. Seznam se tak pokouší připomenout, na čem jsme se se svým svědomím prvního ledna dohodli.

Podle vyhledávače Seznamu se nejvíc předsevzetí týkalo sexuálního života, hledání nové práce, tradičního hubnutí a hledání nových partnerů. Měření probíhalo mezi dvacátým prosincem a devátým lednem.

“V prvních pěti nejčastěji hledaných slovech spojených s předsevzetím se na první příčce objevilo slovo sex. Druhé místo obsadil evergreen mezi přáními do nového roku – nová práce,” tvrdí Marek Dobrý na blogu Seznamu a dodává, že tento jev potvrzuje například i server Volná místa.cz, který během prvních lednových dnů zaznamenal o 21 procent větší provoz než za stejné časové období v prosinci.

Podle výsledků by však rok 2014 mohl být i rokem nových lásek. Třetí místo totiž obsadily seznamky. Až na čtvrtém místě se objevila prosba o radu „jak zhubnout“. První pětku uzavírá pojem „těhotenství“.

předsevzetí

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Babylonská rybka je blíž realitě, aplikace Google Translate dostala vylepšení

Google udělal krok dopředu ve využití rozšířené reality. Tentokrát se soustředí na jazyky. Firma koupila 16. května loňského roku studio Quest Visual, které vyvinulo překladatelskou aplikaci Word Lens. Teď zapracovala funkcionalitu do nové verze aplikace Google Translate. V některých jazycích tak už stačí jen namířit fotoaparát telefonu na text a ten se magicky promění v text v druhém jazyce. V ostatních jazycích přitom můžete nadále využívat běžné funkce Google Translate.