Podle vyhledávání na Seznamu se nejvíc lidí zajímá o TOP09

Volební místnosti se otevřou už zítra. Z médií přichází každý den nějaký průzkum o tom, jak to asi dopadne. I internet se na volební vlně veze. Seznam vypustil svůj pohled – jak by dopadly volby podle vyhledávání.

Od začátku září na Seznamu hledali uživatelé především informace o TOP 09. Nejhledanější byla Schwarzenbergova strana na konci září, kdy se kníže objevil na billboardech jako agent 009.

TOP09 je ale následována Babišovým hnutím ANO2011, které bylo populární hlavně na začátku září, hned po zvolení zakladatele strany lídrem pražské kandidátky.

Na bronzový stupeň vystoupal pravděpodobný vítěz voleb – Česká strana sociálně demokratická, kterou hledá průměrně jedenáct procent uživatelů.

Detaily o přehledu si můžete projít na seznamáckém blogu. Tak a nám teď nezbývá než tento graf zařadit mezi desítky jiných a v sobotu ověřit, jestli to tedy nějak bude souviset.

Volby 2013_1aa

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Facebook od teď vydává NY Times, BBC News nebo třeba BuzzFeed… Je to dobrej nápad, špatnej nápad nebo jakej je to nápad?

Facebook spustil službu, jejímž výsledkem může být kompletní vymizení webů jako jsou třeba Tyinternety. Instant Articles funguje na principu - dejte nám svoje články, my je budeme šířit pouze skrz Facebook, na oplátku budete mít peníze z reklamy. Mezi prvními, kdo svoje texty sociální síti předá, jsou třeba NY Times, National Geographic nebo třeba The Guardian.
Přečtěte si více

Milenka Felixe Slováčka, nová telka a další celebrity: Co tentokrát lidi na internetu zajímalo?

Co se v mládí naučíš, v internetové dospělosti jako když najdeš. A Dádu Patrasovou z hlavy tuzemský dospělák prostě lehce nevytluče. I díky ní místní celebrity vyšouply z dotazů hledání na Seznamu televizi. Ale jenom proto, že šlo o takové kanóny, jako je Dáda a Karel Gott. Výš už snad ani mířit nejde. Hlavně ve chvíli, kdy je v tom zapletená nějaká ta nevěra. Co ještě lidi zajímalo?