Pinterest se nově propojil i s Vimeem, Amazonem a eBay

Nejrychleji rostoucí webová služba současnosti se propojuje s dalšími stránkami, aby uživatelům usnadnila sdílení obsahu. Pinterest nově umožňuje pinovat videa z Vimea a sdílecí tlačítko Pinterestu implementovaly také služby Amazon a eBay.

Virtuální nástěnka Pinterest, která umožňuje organizovat a sdílet všechny krásné věci, jež na internetu najdete, rozšiřuje své pole působení. Od včerejška bookmarklety podporují videa ze serveru Vimeo a uživatelé tak mohou pinovat jakékoli video z Vimea vložené kdekoli na webu a přidat jej tím na svou nástěnku. Dříve bylo možné tlačítkem “pin it” označovat pouze videa z YouTube.

Od stejného data mohou uživatelé na svou nástěnku připínat také zajímavé zboží ze serverů Amazon a eBay. Tyto služby totiž implementovaly sdílecí tlačítko Pinterestu na své produktové stránky. Takový krok skvěle zapadá do filozofie Pinterestu, který se orientuje na vyhledávání originálních věcí z konkrétní tematické nebo zájmové oblasti, a může Amazonu i eBay pomoci zvednout tržby.

Via VB, TC

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Reader přiváděl mnohem víc čtenářů než Google+, z jeho konce těží Feedly

S oznámením konce Google Readeru, asi nejpoužívanější RSS čtečky na trhu, se zároveň ukázalo, že služba sice neměla uživatelů mnoho, o to ale byli věrnější. A co víc, zdá se, že Reader také přinášel blogům mnohonásobně větší čtenost než tolik propagovaný Google+. Prozatím to vypadá, že nejpopulárnější náhradou za Reader se stala služba Feedly.
Přečtěte si více

Tržby Seznamu se blíží třem miliardám korun

Seznam navzdory rostoucí globální konkurenci stále roste. Loni meziročně poskočil o 6 procent, s tržbami z reklamy 2,834 miliard korun a ziskem před odpisy a zdaněním 947 milionů. Společnost chce dál invovovat - plánuje další možnosti cílení reklamy, vlastní datové centrum a do dvou let vlastní Street View.