Pinterest se nově propojil i s Vimeem, Amazonem a eBay

Nejrychleji rostoucí webová služba současnosti se propojuje s dalšími stránkami, aby uživatelům usnadnila sdílení obsahu. Pinterest nově umožňuje pinovat videa z Vimea a sdílecí tlačítko Pinterestu implementovaly také služby Amazon a eBay.

Virtuální nástěnka Pinterest, která umožňuje organizovat a sdílet všechny krásné věci, jež na internetu najdete, rozšiřuje své pole působení. Od včerejška bookmarklety podporují videa ze serveru Vimeo a uživatelé tak mohou pinovat jakékoli video z Vimea vložené kdekoli na webu a přidat jej tím na svou nástěnku. Dříve bylo možné tlačítkem “pin it” označovat pouze videa z YouTube.

Od stejného data mohou uživatelé na svou nástěnku připínat také zajímavé zboží ze serverů Amazon a eBay. Tyto služby totiž implementovaly sdílecí tlačítko Pinterestu na své produktové stránky. Takový krok skvěle zapadá do filozofie Pinterestu, který se orientuje na vyhledávání originálních věcí z konkrétní tematické nebo zájmové oblasti, a může Amazonu i eBay pomoci zvednout tržby.

Via VB, TC

Total
0
Shares
Další články