Osmý ročník konference WebExpo už je za dveřmi

Chcete se potkat a pobavit s internetovými experty a držet krok s děním v online světě? Pokud ano, tak si rozhodně rezervujte víkend a dorazte do centra Prahy na WebExpo 2015.

Chcete se potkat a pobavit s internetovými experty a držet krok s děním v online světě? Pokud ano, tak si rozhodně rezervujte víkend a dorazte do centra Prahy na WebExpo 2015.

Největší profíci z online světa se scházejí offline a budou přednášet o aktuálních tématech z oblasti designu, business a developmentu. Celkem 1 600 webových odborníků a 70 skvělých spíkrů z celého světa popovídá o novinkách ve svých oborech a ukáže na konkrétních case studies, jak na to. Poslechnout si můžete například zástupce firem Twitter, Slack nebo Oracle.

„Celkově bude na WebExpu letos 35 anglických a 45 českých či slovenských přednášek. Spolu s workshopy od Techloop, Microsoft, STRV, České spořitelny a Markéty Kabátové jde o jeden z nejbohatších programů, který kdy WebExpo mělo,” slibuje ředitelka WebExpa Šárka Štrossová.

Přednášky a workshopy už si připravují například Jeremy Keith, vývojář front-endu v Clearleft, královna českého designu Dominika Blackappl, celosvětově uznávaný expert na obsahové strategie Noz Urbina, přední odborník na vývoj a inovace v oblasti rich media a H5 Marius Veltman nebo jeden z vedoucích výzkumníků umělé inteligence a programátorů v GoodAI Philip Hilm. A mnoho (konkrétně 101) dalších hvězd.

webexpo_2015

Vstupenky si až do soboty můžete zakoupit na webu konference. Letošní roční bude probíhat na pěti místech v centru Prahy jen pár kroků od sebe. Přednášky a odborné debaty budou v divadle ABC, v kinosále Lucerna, v Lucerna Music Baru a v kině Světozor. Místem pro networking, občerstvení a relaxaci bude Mramorový sál paláce Lucerna.

Aby toho nebylo málo, tak se každý večer bude pařit. Již v pátek konferenci neformálně zahájí Warm up party v nedalekém hotelu Fusion, kde čeká raut a na prvních 200 návštěvníků drink zdarma. Zde se také můžete na konferenci zaregistrovat a vyzvednout si visačky. V sobotu se večírek přesune do baru La Loca, kde vystoupí kouzelník Richard Nedvěd a v neděli vše zakončí party v Lucerna Music baru.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Twitter obnovil dohodu s Googlem, tweety u něj dostanou přednost

Společnost Twitter odsouhlasila spolupráci s Googlem. Ten získá přímý přístup k streamu tweetů. Díky tomu se takřka v reálném čase budou moci zobrazovat přímo ve výsledcích vyhledávání. Podle některých zdrojů budou mít zvýhodnění či zvýraznění oproti ostatním stránkám. Ke změnám dojde ještě v první polovině letošního roku.