Osmý ročník konference WebExpo už je za dveřmi

Chcete se potkat a pobavit s internetovými experty a držet krok s děním v online světě? Pokud ano, tak si rozhodně rezervujte víkend a dorazte do centra Prahy na WebExpo 2015.

Chcete se potkat a pobavit s internetovými experty a držet krok s děním v online světě? Pokud ano, tak si rozhodně rezervujte víkend a dorazte do centra Prahy na WebExpo 2015.

Největší profíci z online světa se scházejí offline a budou přednášet o aktuálních tématech z oblasti designu, business a developmentu. Celkem 1 600 webových odborníků a 70 skvělých spíkrů z celého světa popovídá o novinkách ve svých oborech a ukáže na konkrétních case studies, jak na to. Poslechnout si můžete například zástupce firem Twitter, Slack nebo Oracle.

„Celkově bude na WebExpu letos 35 anglických a 45 českých či slovenských přednášek. Spolu s workshopy od Techloop, Microsoft, STRV, České spořitelny a Markéty Kabátové jde o jeden z nejbohatších programů, který kdy WebExpo mělo,” slibuje ředitelka WebExpa Šárka Štrossová.

Přednášky a workshopy už si připravují například Jeremy Keith, vývojář front-endu v Clearleft, královna českého designu Dominika Blackappl, celosvětově uznávaný expert na obsahové strategie Noz Urbina, přední odborník na vývoj a inovace v oblasti rich media a H5 Marius Veltman nebo jeden z vedoucích výzkumníků umělé inteligence a programátorů v GoodAI Philip Hilm. A mnoho (konkrétně 101) dalších hvězd.

webexpo_2015

Vstupenky si až do soboty můžete zakoupit na webu konference. Letošní roční bude probíhat na pěti místech v centru Prahy jen pár kroků od sebe. Přednášky a odborné debaty budou v divadle ABC, v kinosále Lucerna, v Lucerna Music Baru a v kině Světozor. Místem pro networking, občerstvení a relaxaci bude Mramorový sál paláce Lucerna.

Aby toho nebylo málo, tak se každý večer bude pařit. Již v pátek konferenci neformálně zahájí Warm up party v nedalekém hotelu Fusion, kde čeká raut a na prvních 200 návštěvníků drink zdarma. Zde se také můžete na konferenci zaregistrovat a vyzvednout si visačky. V sobotu se večírek přesune do baru La Loca, kde vystoupí kouzelník Richard Nedvěd a v neděli vše zakončí party v Lucerna Music baru.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Twitter zažil útok hackerů, až čtvrt milionu účtů bylo kompromitováno

Minulý týden zažil Twitter hned dvě nemilé události. Jeho služby byly na čas pro uživatele nedostupné, kromě toho jej také napadla skupina "extrémně sofistikovaných" hackerů. Twitteru se podařilo zakročit, přesto byla kompromitována data z některých uživatelských účtů. Obě události spolu prý nesouvisí. Naopak útok dost možná souvisí s napadením dalších amerických médií čínskými hackery.