Olympiáda na Seznamu: Sáblíková lámala rekordy

Zimní olympiáda v Soči dramaticky zvýšila provoz na serveru Sport.cz. V době, kdy jela svůj závod Martina Sáblíková dokonce o 264 procent.

Ačkoliv hokejisté nakonec žádnou medaili ze Soči nepřivezli, články shrnující jejich snažení v turnaji patřily na Sport.cz k nejčtenějším. Nejvíce si sportovní fanoušci četli o zápase proti Lotyšům a o utkání, kde měl národní tým narazit na naše sousedy ze Slovenska.

Naopak v on-line přenosech jasně dominovala Martina Sáblíková společně s českými biatlonisty. V den, kdy naše rychlobruslařka získala na trati 5 000 metrů zlato a smíšená štafeta biatlonistů stříbro, vzrostl na Sport.cz počet reálných uživatelů o 154 % (v porovnání s průměrným dnem) a překonal hranici 1 000 000 reálných uživatelů.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Nástroj od Googlu pomůže odhalit, jak různé online kanály směřují k nákupu

Úloha různých online kanálů na rozhodnutí zákazníka provést či neprovést nákup produktu nebo služby se může lišit zemi od země a odvětví od odvětví. Nový nástroj od Googlu se snaží marketérům pomoci identifikovat, v jaké části "nákupního trychtýře" různé online kanály působí, zatím bohužel bez dat o České republice.