#ocemsemluvi – Ytica, Google, iPhone XS, štěnice a transgender

ocemsemluvi 7 - Ytica, Google, iPhone XS, štěnice a transgender_2

Víme o čem se mluví. Startup Ytica koupilo americké Twilio. Startup with Google láká na své platformy. Nové iPhony mají velikost XS až XR. Karikatura zuřící Sereny se dostala až k soudu. V Rumunsku mají nového Michaela Jacksona a ve philadelphských autobusech jezdí nejvíce štěnic. Nejslavnější modelkou tohoto týdne byla transgender modelka. A o čem mluvíte vy?

STARTUP

Karlínskému startupu Šimona Vostrého Ytica se tento týden podařil skvělý meisterstich. Koupila jej americká společnost Twilio. V kuloárech se proslýchá, že hodnota akvizice byla okolo 50 milionů dolarů.

It's official: Twilio WFO powered by Ytica has arrived! Built from the scratch up, purely for cloud, fully customizable,…

Uverejnil používateľ Ytica Štvrtok 15. marec 2018

Mluvilo se také o mezinárodní iniciativě Grow with Google, která vznikla na podporu podnikání. Součástí Grow with Google je také platforma Startup with Google, ve které startupy najdou na jednom místě všechny Google nástroje, postupy, školení a komunitu.

Stojíte se svým startupem před překážkou, kterou potřebujete překonat? Přihlašte se do soutěže, kterou jsme připravili ve spolupráci s Grow with Google Česká republika ??? Deadline je již v sobotu ❗

Uverejnil používateľ Tyinternety.cz Štvrtok 13. september 2018

SPORT

Sportovním světem tento týden na sociálních sítích řádila zuřící tenistka Serena Williamsová, kterou na kurtu poháru US Open vtipně ztvárnil australský karikaturista Mark Knight.

Umělec je za svou karikaturu Sereny Williamsové obviněn ze sexismu a rasismu. Někteří lidé vyhrožují i jeho rodině.

Uverejnil používateľ iDNES.cz Streda 12. september 2018

V Česku se dařilo mužskému basketbalovému týmu,který porazil Rusko a přiblížil se tak přelomovému postupu na mistrovství světa. Držíme palce.

Češi jsou blízko přelomovému postupu na mistrovství světa! Nad Ruskem zvítězili 80:78.https://www.ceskatelevize.cz/sport/micove-sporty/380935-zive-cesko-rusko/

Uverejnil používateľ ČT sport Štvrtok 13. september 2018

UMĚNÍ

České televizní a internetové diváky uchvátil rumunský Michael Jackson, který vystoupil v rumunské televizi v pořadu The Voice. Nejmenuje se však Michael Posmrtný, ale Bogdana Ioana. Posuďte sami, o jak velké umění se jedná.

CESTOVÁNÍ

Všechny milovnice cestování tento týden na Facebooku vystrašilo video jedné philadelphské pasažérky autobusu, kterou za denního provozu poštípaly přemnožené štěnice. Zřejmě nějaký divoký “americký sen”.  

No, mě by asi trefilo…

Uverejnil používateľ Jenzeny.cz Štvrtok 13. september 2018

AKCE

V americké Californii, v Cupertinu v Divadle Steva Jobse se tento týden na Apple Keynote představovala nová řada iPhonů a Apple Watch. Představeny byly hned tři nové iPhony (iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR) a Apple hodinky s větším displejem a tenčím tělem.

Apple Keynote: Představení nových iPhonů a Apple Watch

Záznam z Apple Keynote. Představeny byly hned tři nové iPhony a Apple Watch. ❤ A pozor! Stále s námi můžete SOUTĚŽIT o nový iPhone XS ❤Stačí napsat do komentářů “#ChciiPhoneOdCZC”, zalajkovat a splnit ještě jeden úkol, který se dozvíte ve videu ?

Uverejnil používateľ czc.cz Streda 12. september 2018

MÓDA A KRÁSA

Není modelka, jako modelka. Nejsledovanější kráskou českého YouTube byla minulý týden transgender modelka Peťa Nitka v pořadu Show Jana Krause.

#ocemsemluvi

Rubrika „O čem se mluví“ je nová série pravidelných článků, které se opírají o tvrdá data nejsledovanějších a nejkomentovanějších článků českého internetu. Vzniká ve spolupráci s online platformou pro naslouchání SentiOne.

SentiOne - light-interface

Diskuze k článku