#ocemsemluvi – Davinci Travel System, Oscar senior, Luka Modrić, #denoffline

ocemsemluvi 9

Víme o čem se mluví. Startupy se derou o pozornost médií a čtenářů. Dal o sobě vědět Davinci Travel System a Oscar senior díky projektu Startup with Google. V sobotu 29.9. jsme se snažili držet #denoffline, ale moc se nám to nedařilo. Nejlepším fotbalistou už není Ronaldo, ale Modrić. A o čem mluvíte vy?

STARTUP

V předchozím týdnu se toho o start-upech namluvilo celkem hodně. Začala nám komunikační sezóna, tak se před Vánoci každý snaží urvat co se dá. Nejvíce byl vidět start-up Davinci Travel System. Oscar senior o sobě dal také slyšet díky projektu Startup with Google. O 12 českých startupech, které vyhrály národní kolo Central European Startup Awards jsme váš už informovali.

Our goal is simple ? We will become #1 in group bookings. ? Our CEO Alex featured on Forbes Česko podcast.

Uverejnil používateľ Davinci Travel System Piatok 28. september 2018

„Pro Oscar Senior bylo klíčové setkávat se s uživateli v jejich typickém prostředí,“ konstatuje Tomáš Posker, ředitel…

Uverejnil používateľ Google Pondelok 24. september 2018

SPORT

Nejlepším fotbalistou světa už není Cristiano Ronaldo, ale chorvatský záložník Luka Modrić. Nejlepším fotbalovým koučem se stal trenér francouzských mistrů světa Didier Deschamps.

Hegemonie Ronalda a Messiho skončila. Nejlepším fotbalistou světa je Luka Modrič!…

Uverejnil používateľ ČT sport Pondelok 24. september 2018

UMĚNÍ

Český slavík se tento rok konat nebude. Lucii Bílé to však nevadí. Chystá svatební šaty na své letošní Vánoční koncerty. No to bude podívaná.

Jeden z důvodů, proč miluji své povolání, je, že se na každý koncert chystám jako na svatbu. Tyto krásné šaty jsou jedny…

Uverejnil používateľ Lucie Bílá Piatok 28. september 2018

Ewa Farná na Vánoce nečeká. S Janáčkovou filharmonií v Ostravě vyprodala multifunkční halu Gong a oslavila tak deset let na hudební scéně.

Uz dnes od 20:20 muzete videt zaznam koncertu s Janackovou Filharmonii Ostrava z vyprodaneho Gongu.Tak kdo nas koncert nestihnul, zapnete vecer Ceskou Televizi ❤️??

Uverejnil používateľ Ewa Farna Piatok 28. september 2018

CESTOVÁNÍ

Konec září a už se nám zabělaly krkonošské vrcholky. Poprašek sněhu pokryl Sněžku a Luční boudu.

Na horách napadl první sníh.

Uverejnil používateľ iDNES.cz Pondelok 24. september 2018

Milovníci cestování jistě ocení hezký rozhovor s českým cestovatelem, etnografem a spisovatelem Miloslavem Stinglem. Ten se nechal slyšet, že: „Nenávist je největším nepřítelem lidstva”.

??️⛰️?️?️⛺"Antoine de Saint-Exupéry napsal, že lidi jsou všude stejní – ať jsou běloši, černoši, židi nebo Tataři….

Uverejnil používateľ HateFree Culture Utorok 25. september 2018

AKCE

Webový magazín Flowee.cz s podporou Národního centra bezpečnějšího internetu vyhlásil na 29. září 2018 český #denoffline.

Cílem této akce měl být digitální detox, který měl ukázat přirozenou protiváhu k všudypřítomným sociálním sítím a internetu.

Podívali jsme se do dat a moc to teda nevypadalo, že by si Češi dávali v sobotu #denoffline. Toto je graf, který ukazuje frekvenci postů na Facebooku, Instagramu a Twitteru s hashtagem akce #denoffline.

denoffline 29 9 2018

denoffline 29 9 2018 _ SS

MÓDA A KRÁSA

Největším krasavcem tohoto týdne je dalmatin, který má skvrny okolo očí ve tvaru srdce.

Ty jeho oči ve tvaru <3 jsou ?

Uverejnil používateľ Jenzeny.cz Piatok 28. september 2018

Jinak podzim je tu a mění se i trendy v oblečení. Holkám s hezkýma nohama však ještě potrvá, než je skryjí pod kalhoty. Díky trendu károvaných sukní můžeme okukovat kolena až do prvních mrazíků.

Trendy sukně k podzimu prostě patří! Ať už dlouhé, nebo krátké, my jsme si je rozhodně zamilovali.Více podzimních trendů zde: bit.ly/must-have_kousky

Uverejnil používateľ F&F Utorok 25. september 2018

#ocemsemluvi

Rubrika „O čem se mluví“ je nová série pravidelných článků, které se opírají o tvrdá data nejsledovanějších a nejkomentovanějších článků českého internetu. Vzniká ve spolupráci s online platformou pro naslouchání SentiOne.

SentiOne - light-interface

Diskuze k článku