O2 spouští na Facebooku hned dvě soutěžní aplikace

Česká pobočka O2 se po nedávné zmeně korporátní FB stránky rozhodla přistoupit k uvedení soutěžních aplikací, založených na komunikaci mezi uživateli a sdílení příběhů.

O2 spustilo v posledních dnech dvojici soutěžních aplikací, o kterých informuje na svojí Facebookové stránce. V obou je možno vyhrát dvojici telefonů a obě se týkají komunikace mezi uživateli, respektive sdílení příběhů.

Dnes spuštěná aplikace “O2 Nejlepší kamarád” vybízí uživatele, aby v délce jedné SMSky dali světu vědět, proč si chtějí se svým nejlepším kamarádem volat a posílat SMS a MMS zdarma. Příběhy je možné sdílet na zdi a zvát další přátele, aby udělili příběhu body. Po skončení každého ze tří soutěžních kol bude vyhlášen vítěz, který získá pro sebe a nejlepšího kamaráda telefony Samsung i9000 Galaxy a S8500 Wave, předplacenou O2 kartu a kredit 1000 Kč.

Druhá aplikace se jmenuje “SIM zdarma” a jedná se o doprovodnou akci k nabídce na microsite www.simzdarma.cz. Vedle možnosti získání SIM i zde figuruje soutěžní prvek založení na sdílení informací o kamarádech – uživatelé mohou zodpovědět sérii otázek o svých kamarádech na Facebooku a za každou získají body. Uživatelé s nejvyšším počtem bodů získají telefony Nokia X6 a Nokia 5230.

Jak se stavíte k podobným aplikacím? Jedná se o efektivní nástroj k získání nových fanoušků? A jaká je kvalita takto získaných fanoušků?

Zdroj: vlastní zpráva

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Pohled do budoucnosti srovnávačů cen

Pro fungování e-shopů tak, aby vydělávaly, jsou velmi důležité srovnávače cen. Důvod? Přinášejí velký počet nakupujících a jsou významným zdrojem tvorby obratu. Jak to s nimi dopadne a jak zbožové srovnávače vlastními silami deformují trh? Odpovědi přinášíme v příspěvku Davida Bauckmanna, technického ředitele Effectix.com.