Nevíte kam po maturitě? Vysoká škola Praha nabízí řešení

Rozhodování, kam se „vrtnete“ po úspěšném absolvování maturitní zkoušky, se řadí k jednomu z nejpodstatnějších. Chcete dál studovat, a získat tak znalosti ve vámi vybraném oboru na precizní úrovni? Pak si vyberte takovou vysokou školu, která je schopna z vás udělat skutečné odborníky!

Studujte tam, kde vás naučí, jak obstát v konkurenci

Získat akademický titul je jistě chvályhodné, nicméně to automaticky neznamená, že následně s přehledem najdete zaměstnání odpovídající vašim snahám při studiu. Stejně tak není nikde psáno, že založíte-li firmu, obstojíte v nekonečném moři konkurence. Je proto nutné si především zvolit obor, který má v současnosti uplatnění. Váš zájem o mongolštinu je sice úžasný, nicméně s ní asi díru do světa neuděláte.

Další věcí je výběr vysoké školy. Ideálně takové, která studium koncipuje tak, abyste získali nejen znalosti, nýbrž i praktické dovednosti. Vysoká škola Praha zaměřená na podnikání a právo nabízí studijní obory šité na míru dnešní době. Výuka koresponduje s aktuálními požadavky pracovního trhu. Máte na výběr z bakalářských, magisterských i inženýrských studijních oborů.

Studovat můžete začít i v únoru

Nepodařilo se vám složit maturitu na první pokus a zahájení studia na vysoké škole v běžném termínu vám uteklo? Nebo jste sice začali studovat, ale zjistili jste, že stávající škola není nic pro vás? Nebo jste si jen prodloužili „poslední prázdniny“? Nevadí. Na soukromé Pražské vysoké škole podnikání a práva můžete studium zahájit od února. Přihlášky jsou přijímány do 28. 2. 2019.

Podnikáte? Nerezignujte na vzdělání!

Pro stávající i budoucí podnikatele má Vysoká škola Praha připraven unikátní roční vzdělávací program. Jeho absolvováním získáte novátorský přístup k vaší dosavadní obchodní činnosti, budete bohatší o znalosti právní problematiky související s podnikáním. Studijní program LL.M. Praha, díky němuž dostanete oprávnění používat profesní titul LL.M. (Master of Law), je vhodný především pro podnikatele, manažery, zaměstnance veřejné správy.

Total
0
Shares
Další články