Nejlepší akce tohoto týdne aneb kde nesmíte chybět

Únor jde do mohutného finiše a tenhle týden je přeplněný zajímavými akcemi. Vybrali jsme ty nejzajímavější. Mrkněte, kde byste rozhodně neměli chybět.

Únor jde do mohutného finiše a tenhle týden je přeplněný zajímavými akcemi. Vybrali jsme ty nejzajímavější. Mrkněte, kde byste rozhodně neměli chybět. 

Další akce najdete v našem Kalendáři.

  • Pondělí

AppParade 18

1549198_833143543415554_7986263152389066386_n Přehlídka tuzemské tvorby v oblasti aplikací pro přenosná komunikační zařízení – mobilní telefony a tablety. Soutěžní setkání předních představitelů rychle rostoucího oboru v Česku a na Slovensku. Přihláška pro soutěžící vývojáře Registrace pro diváky Vstup diváků i účast soutěžících jsou zdarma. NOVINKA: V Oku na baru můžete platit bitcoiny.

 

  • Úterý

FuckUp Nights Prague Vol. II

funpragueNa druhé pražské FuckUp Night se můžete těšit na hosty jako je Lukáš Hurych (Source a Twisto.cz), Petr Janda (Klub Pánů z Ponožkovic), Veronika Kellnerová (Vinted) a Lukáš Sedláček (Poetizer.cz). Přijďte se s námi pobavit (nejen) o podnikání a failech, a to do společnosti těch nejzajímavějších lidí z České republiky.

  • Středa

Poslední středa: Jaké posty na Facebooku fungují a jak zvýšit CTR?

facebook-legacy-6Chcete vědět, jak se vyvíjí CTR a CPC za poslední měsíce, o čem píší největší komunity na Facebooku nebo jaké inzeráty měly absolutně největší míru konverze?

Nejen o tom vám ve středu bude prezentovat Pavlína Kučírková, Alžběta Matějů a Jan Brýna.

  • Čtvrtek

Hub Prague MashUp vol. 22

impact-hub-logo

22. Hubí MashUp bude opět ve světle nových projektů, odvážných činů a velkých srdcí. I tentokrát přicházíme se zlepšovákem. Program jsme rozdělili na dvě části, prezentační a networkovací. Pokud tedy nestíháte dorazit včas, můžete s klidem přijít pouze na druhou část. Program: 1. část 19:30 Vítání, družení se a usazování…

 

  • Pátek

PlayStation Noc reklamožroutů Praha

10929989_847303648646074_4917840234348952243_nSvětová reklamní show PLASTATION NOC REKLAMOŽROUTŮ opět zavítá do České republiky. V nejnovější kolekci je přes 300 reklam z více než 50 zemí světa. Je to výběr toho nejlepšího z minulých let, reklamy na známé i neznámé světové značky, reklamy se světovými celebritami i exotické spoty s neherci, reklamy originální, dramatické, vtipné i dojemné.

 

  • Sobota

WordCamp Praha 2015

wordcamp-300x159WordCamp Praha 2015 se bude věnovat redakčnímu systému WordPress z pohledu uživatelů i vývojářů a tématům týkajícím se tvorby a provozu internetových stránek.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co chtějí děti k Vánocům? Ještě víc hraček od Applu

Kdo nejvíc miluje Apple? Zjevně to jsou americké děti od šesti do dvanácti let. Jako každý rok, i letos se společnost Nielsen podívala na to, co by si malí Američané přáli pod stromeček, a produkty s nakousnutým jablkem opět dopadly lépe než kdy dřív - obsadily hned čtyři místa z prvních pěti. Přitom u mladých od třinácti let výš už poměr sil vypadá podstatně jinak.