Nebuďte paralyzovaní – vyberte si cestu s akcí Štrůdl. U nás zvýhodněně

V neděli se koná Štrůdl – akce, která má ambici probudit ve vás chuť po životě, seberealizaci, vzdělání, informacích a zapojení sebe či ostatních do projektů, co mají šťávu. TyInternety jsou partnerem, protože myslíme, že akce je opravdu inspirativní.

Tentokrát se bude zabývat rozhodovací paralýzou a její cíl je vám tak zajistit schopnost správně se rozhodnout i z velkého množství možností.

Čím více možností totiž máme, tím je obtížnější se pro nějakou rozhodnout. Zvažování všech možností nám spotřebovává tolik energie, že často nakonec nevybereme žádnou. A ještě nám kvůli rozhodování nezbývá energie na práce samotnou.

Co Štrůdl poradí? Třeba to, že máte vědomě snížit počet aktů rozhodování během dne na minimum a zjednodušit a systematizovat tento proces.

Že akce bude zajímavá, slibují jména hostů. Posuďte sami – speakři březnového Štrůdlu:

Lubo Šmíd, spoluzakladatel a COO společnosti STRV

Anna Marešová, designérka erotický pomůcek

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, které se jen v Česku prodalo 65 tisíc výtisků

Stanislav Gálik, ředitel vzdělávacího projektu Unifer,

James Cole, zpěvák, rapper, hudebník a básník

Dalibor Stach, režisér a spisovatel

Pro čtenáře Těch Internetů jsme domluvili slevu – vyberte si lístek za základní vstupné a zadejte slevový kód STRUDL17. Počet lístků se slevou je omezený, proto neváhejte dlouho.

Na březnovém inspirativním happeningu se dozvíte:

    • jak zvítězit nad rozhodovací paralýzou a zvýšit svou efektivitu v kariéře i životě,
    • jak pracuje naše nevědomí a jakou sílu má vědomé a nevědomé rozhodování,
    • jak nepodlehnout tlaku, emocím, cizím vlivům a nešlápnout vedle,
    • z jakého množství jsme schopni vybrat a podle čeho se tedy rozhodnout?

štrůdl

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Když sex a moderní reklama pomáhají vzdělávat

Říká se, že sex prodává, málokdy je ale jeho marketingové využití možné označit za sofistikované. Dá se nicméně úspěšně využít i pro poněkud vyšší cíle – třeba napomoci vzdělávání a zdravotní osvětě. Obzvláště ve spojení s internetem či mobilními aplikacemi je to účinná a také oblíbená kombinace, jak přitáhnout a udržet pozornost u jinak nudných osvětových témat.
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Wake the f**k up!

Objevování výjimečnosti ve zdánlivě obyčejných věcech je jednou ze základních disciplín marketingu. A že se to tentokrát povedlo. Facebook je výjimečný, Guinness je výjimečný, Obamova předvolební kampaň je výjimečná a nakonec i malá švýcarská vesnička jako je Obermutten může být výjimečná.