Minulý týden už se Češi opravdu nudili, tak hledali na internetu bizarnosti

Zdroj: Facebook Valerie Lukyan

A jsou tu definitivně prázdniny, s nimi okurková sezóna a taky sezóna kotlíků. Nerozumíte? To je jednoduchý přehled toho, co Češi v minulém týdnu hledali na internetu. Dotazy psané do stránek Seznamu vynesly na špici skutečný bizár.

1. Valerie Lukyan – nárůst hledanosti o 57 700 %

Bizarnosi obsadily hned první místo. Zájem vzbudily podivné ženštiny, které by rády vypadaly jako panenka Barbie. Co vše taková snaha obnáší? Samozřejmostí je outfit ve znamení růžové, nezbytné jsou plastické operace všeho druhu, a prý aby byla iluze dokonalá, neváhá jedna z adeptek pomocí hypnoterapie snižovat své IQ. Jestli je to ještě vlastně třeba – toť otázka.

Zdroj: Facebook Valerie Lukyan
Zdroj: Facebook Valerie Lukyan

2. Berdych svatba fotky – absolutní nárůst

Velká rána zasáhla fanynky tenisty Tomáše Berdycha. Aby rozdýchaly jeho monackou svatbu s modelkou Ester Sátorovou, bylo potřeba vše pořádně probrat a proprat v internetových diskuzích. Šaty nevěsty byly prý necudné (psala to i módní policistka Františka z Blesku!), připomínaly záclonu, a navíc se v takovém modelu loni vdávala Adriana Sklenaříková. Skandál. Takže kromě ženicha vlastně není co závidět.

3. Metabolic balance dieta jídelníček – nárůst hledanosti o 4 511 %

Karlovarský festival je nejen přehlídkou filmů, ale také nejrůznějších filmových celebrit, které na červeném koberci prozrazují pikantnosti ze svého soukromí. To, že herečka Eva Holubová zhubla z 92 na 58 kilo, bylo patrné už na první pohled, ale navíc odtajnila, že ji k tomu dopomohla dieta metabolic balance, kvůli níž si musela odříkat své oblíbené lahůdky – koleno, krkovičku a škvarky (což je během diety tedy navýsost divné!)

4. Kotlíková dotace 2015 – nárůst hledanosti o 1333 %

Překvapivé téma obsadilo čtvrtou příčku žebříčku. I navzdory tropickým teplotám se mezi nejvyhledávanější témata totiž dostaly kotle. Tedy přesněji tzv. kotlíková dotace. Na výměnu starých kotlů za nové, ekologické totiž poskytne Evropská unie celkově až devět miliard korun, takže podpora může pokrýt až 85 % nákladů na nový model. A to je dost silný argument, proč už v létě myslet na topnou sezonu.

5. Půjčovna raftů na Vltavě – nárůst hledanosti o 1909 %

Konečně typicky letním tématem dnešní nejsilnější internetovou pětku uzavřeme. Vodáctví k létu prostě patří, a i když letos jsou hladiny v řekách hodně nízko, Čechy to neodradí. Důkazem budiž zájem o půjčovny raftů na Vltavě. Necháte se inspirovat? Tak nezbývá než vypnout internety a šup k vodě…dokud ještě nějaká teče! Na shledanou u seznamu skokanů zase za týden.

Total
0
Shares
Další články