Marissa Mayer přetáhla sloupkaře NY Times. Chystá nový techno web

Šéfová Yahoo na firemním blogu oznámila, že David Pogue už patří jenom jí. Po třinácti letech ve světoznámém deníku bude pokračovat v psaní sloupků a článků o technologiích, ale už pod křídly resuscitovaného portálu.

Marissa okomentovala příchod velké posily slovy: “David je ohromně talentovaný, má skvělý smysl pro humor a má dar vysvětlit technologie širokému obecenstvu. Zároveň je jeden z nejpozitivnějších lidí, které jsem kdy potkala. Nemohla bych vybrat lepšího člověka, který by měl udělat technologii přístupnější stovkám milionů lidí, kteří na Yahoo chodí každý den.”

Vznik nového zpravodajského serveru ohlásil na Twitteru i samotný sloupkař.

“Budu psát sloupky a blogy každý týden, to je jasná věc. Samozřejmě budu točit i videa. Ale kromě toho máme s mým týmem mnohem větší plány,” tvrdí Pogue na svém blogu. Právě videa by mohla přinést další peníze do bezedné kasy portálu.

via VB

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Bad motherfucker, staré časy a vražedný stopař

History of Rap, The Fatherhood, další pádlo od Samsungu a samozřejmě Viral Brothers... řada více či méně osvědčených sérií se tento týden dočkala pokračování. Nechybí naštěstí ale ani svěží vánek v podobě zvráceně přitažlivého videa od Dove, jedné příjemné retro vzpomínky a videa, kde efektně umře spousta lidí.
Přečtěte si více

Utíkat nebo raději postát na eskalátorech? Aplikace odpočítává odjezdy metra na sekundy

Zná to každý, kdo žije v Praze. Ranní špička, na každém kroku tisíce lidí, kteří se stejně jako vy potřebují co nejrychleji dostat do práce nebo do školy. Během přestupování nebo cesty na metro většina z nás přemýšlí – mám raději běhat a riskovat, že budu upocený i tak stát na nástupišti? Nebo v klidu postát na eskalátorech a scrollovat Facebook?