Marissa Mayer přetáhla sloupkaře NY Times. Chystá nový techno web

Šéfová Yahoo na firemním blogu oznámila, že David Pogue už patří jenom jí. Po třinácti letech ve světoznámém deníku bude pokračovat v psaní sloupků a článků o technologiích, ale už pod křídly resuscitovaného portálu.

Marissa okomentovala příchod velké posily slovy: “David je ohromně talentovaný, má skvělý smysl pro humor a má dar vysvětlit technologie širokému obecenstvu. Zároveň je jeden z nejpozitivnějších lidí, které jsem kdy potkala. Nemohla bych vybrat lepšího člověka, který by měl udělat technologii přístupnější stovkám milionů lidí, kteří na Yahoo chodí každý den.”

Vznik nového zpravodajského serveru ohlásil na Twitteru i samotný sloupkař.

“Budu psát sloupky a blogy každý týden, to je jasná věc. Samozřejmě budu točit i videa. Ale kromě toho máme s mým týmem mnohem větší plány,” tvrdí Pogue na svém blogu. Právě videa by mohla přinést další peníze do bezedné kasy portálu.

via VB

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Videa z La Degustation Online na téma využití online videa

Třetí setkání nad jídlem, internetem a marketingem ze série La Degustation Online dostalo podtitul Budoucnost internetu, aneb video stokrát jinak. Organizátoři se tentokrát více zaměřili na konkrétní ukázky a diváci si mohli poprvé vyslechnout hned tři prezentace. Záznam celého večera (kromě rautu) si nyní můžete pustit také ve formě videa.
Přečtěte si více

Prohlédněte si největší panoramatickou fotografii Prahy

360Cities, česká společnost provozující největší internetovou kolekci ohromujících panoramatických fotografií s geografickou lokalizací, vytvořila 360° panoramatický snímek Prahy. Fotografie byla sestavena z 2600 samostatných fotografií pořízených z Petřínské rozhledny. S celkovým rozlišením 33,8 gigapixelů se jedná o vůbec největší fotografii Prahy, jaká byla kdy pořízena.