Leadership v Brně poradí, jak neprokrastinovat a vést lidi

Dne 16. září se brněnský hotel Barceló Palace otevírá špičkovým lídrům českého i zahraničního trhu. Chystá se totiž konference Leadership Brno 2014, která slibuje propojit inspirativní osobnosti z byznys sféry, podnikatele, manažery i ty, kteří se od nich chtějí nechat inspirovat.

Přednášet budou top manažeři předních českých firem, ale třeba i autor bestselleru Konec prokrastinace. Celá akce se odehraje ve stylu svižných a úderných přednášek TED. Řečníci ukážou, jak pracují s motivací lidí, jak zvládají krizové situace a třeba i to, jak se jim podařilo inspirovat širokou veřejnost. Zaujali už dopředu: ze dvou stovek míst je víc než polovina vyprodaná

Proč lidé následují třeba Georginu Steinsky, mimo jiné manažerku firmy Baťa v 90. letech, které se podařilo vzkřísit mezinárodní věhlas firmy? Jak zvládá vést lidi Karel Havlíček, děkan Fakulty ekonomických studií VŠFS, předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků a člen řídícího výboru CzechInvest?

Celkem sedm významných osobností se podělí o své zkušenosti. Mikrofon převezme i Libor Suchánek, zakladatel a ředitel společnosti Sulko, Jindřich Salajka, managing director společnosti ECCO Slovakia, Petr Ludwig, zakladatel a ředitel GrowJOB Institute a autor bestselleru Konec prokrastinace, Eva Vašková Čejková, zakladatelka a jednatelka společnosti ConPro a Ženy a Stanislav Gálik, mimo jiné zakladatel módní značky Galard tailoring či ředitel inovativního centra Unifer.

Akce nabídne pět hodin zajímavých přednášek. A pokud nebudou stačit, vždy je možnost zeptat se řečníků později. Leadership Brno nabízí příjemnou variantu: akci totiž uzavře networkingový večírek. Víc na internetových stránkách akce.

Total
0
Shares
Další články