Křišťálová Lupa vyhlásila vítěze: Ticketon, GoodData, Ondřej Fryc i Vladimír Franz

Každoroční internetová anketa Křišťálová Lupa zná své letošní vítěze. Na počet a sílu získaných ocenění ve čtrnácti kategoriích, z nichž polovinu vybírala porota a polovinu veřejnost, byl nejúspěšnější Mall.cz, po dvou cenách si odnesly ještě společnosti MAFRA a Seznam. Zvláštní cenu získal server zakomunistu.cz.

Včerejší vyhlášení ankety Křišťálová Lupa se neslo v duchu blížícího se konce světa, který, jak jistě víte, nastane 21. prosince tohoto roku. I když, ona je v záloze stále ještě naděje, že Mayové nepočítali o mnoho lépe než úředníci ministerstva vnitra, jak včera trefně prohlásil Ján Simkanič, který akci moderoval spolu s Tomášem Hanákem. Rozdáno bylo celkem 15 ocenění, sedm z nich včetně jedné anticeny bylo uděleno odbornou porotou, sedm hlasováním internetové veřejnosti a jedno bylo zvláštním oceněním od serveru Lupa, který soutěž zaštiťuje. A přehled vítězů?

Hodnocení odborné poroty:

Hlasování veřejnosti:

Zvláštní cena serveru Lupa.cz:

Pomyslným vítězem letošního ročníku se tak stal Mall.cz, který vyhrál jak v kategorii Projekt roku, tak zvítězil v kategorii Osobnost roku jeho Ondřej Fryc, zakladatel Netretail Holdingu, který Mall.cz provozuje. Po dvou cenách si odnesla také MAFRA (obě za iDNES.cz) a Seznam.cz (za Mapy.cz a Mixér.cz). Kompletní výsledky ankety, včetně tanečního videa Pavla Blažka a textového záznamu průběhu vyhlašování, naleznete na Lupě.

 

Total
0
Shares
Další články