Konference Restart kariéry: změna o 180° je možná!

Ve čtvrtek 18. července se v Paspově sále pivovaru Staropramen uskuteční neobvyklá konference: Restart kariéry, aneb jde to! Podtitul akce, pořádané společností HR Spectrum a reklamní agenturou Dark Side, zní “buďte pozitivní a inspirujte se příběhy, jak restartovat kariéru nebo myšlení”.

Na konferenci se sejde řada řečníků, kteří svou kariéru otočili v určitém okamžiku doslova čelem vzad a vědí tedy, o čem mluví. Přijďte si poslechnout inspirativní příběhy o tom, že změnu lze udělat, a konkrétní návody, jak se do ní pustit. Restart kariéry navazuje na loňskou konferenci Inovace & Inspirace, která nabízela přednášky o nových možnostech pro manažery a podnikatele.

Takovou konferenci vám asi HR neproplatí, ale věřte, že se vám investice do ní bohatě vrátí. Pokud jen trochu uvažujete o změně ve své kariéře, přijďte si poslechnout příběhy lidí, kteří ten osudový zlom udělali – a rozhodně nelitují. “Málokdo si připouští, že práce je vlastně náš život. Zabírá nám nejméně osm hodin denně a v mnohých případech je důležitější než soukromí,” říká Renáta Šutovská, jedna ze dvou zakladatelek personální agentury HR Spectrum.

Business partner společnosti HR Spectrum, Andrea Němcová, doplňuje: “Nejčastější motivací pro budování kariéry sice jsou peníze, sláva, uznání a seberealizace, ale čím dál tím častěji se tou motivací stává také vnitřní nespokojenost a podvědomá touha něco dokázat.” A právě od toho, od vnitřní nespokojenosti, se odrazila myšlenka konference zaměřené na restart kariéry.

Na koho se účastníci konference mohou těšit? Popovídat o svých zkušenostech přijde například Iveta Radičová, dáma, která svou kariéru profesorky sociologie zaměnila za politiku a vypracovala se až na pozici premiérky a kandidátky na prezidentku Slovenska. Další zajímavou ženou je například paní Inéz Cusumano, kterou můžete znát jako zámeckou paní – její původní kariéra ale směřovala úplně někam jinam. Nebo Pavel Turek, člověk, který odešel z managementu týmu McLaren-Mercedes v soutěži Formule 1 k vlastnímu podnikání.

“Sám jsem velkým zastáncem toho, že každý by měl dělat to, co ho baví. Všichni vědí, že vztah, který nefunguje a trpí v něm oba partneři, by se měl ukončit. Ale práce je vlastně taky vztah! A kdo se trápí v práci, nechť sebere odvahu a zmáčkne tlačítko restart. O životním restartu na konferenci promluví například Martin Zach, který si prošel těžkou zdravotní zkouškou, nebo Evžen Cekota s konceptem Lidé na křižovatkách,” říká Tomáš Jindříšek ze společnosti Dark Side, duchovní otec konference.

Kompletní program, profily řečníků, informace o ceně i registraci najdete na www.restart-kariery.cz.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co jsme uplynulý týden hledali a sdíleli: Vrah, keř a lev

Láďa Hruška to poslední dobou docela rozjížděl, ale Bohdalka mu konečně ukázala jeho místo. Jinak ve vyhledávání i na Facebooku zaujal především obvyklý mix olympijských úspěchů a lidských tragédií, z nichž nejsledovanější byla ta Hadamczikova. Opět jsme nahlédli do internetových zájmů Čechů za minulý týden.