Kompletní správa nemovitostí s tříměsíční předplatbou: Bezrealitky spouští novou službu „Nájem“

Portál Bezrealitky, který se doteď soustředil na přímý prodej a pronájem nemovitostí, vstupuje do dalšího segmentu. Se službou „Bezrealitky Nájem“ od tohoto týdne nabízí správu domů a bytů. Převezme tak kompletní starost o pronájem nemovitosti a majiteli vyplatí smluvený garantovaný nájem.

Nová služba, která je zatím dostupná jen v Praze a okolí, cílí zejména na majitele investičních bytů. Hlavní konkurenční výhodou oproti zavedeným správcovským firmám se má stát předplatba prvních tří nájmů a pro zájemce o bydlení úplné vypuštění provize.

„Jako první na český trh zavádíme několikaměsíční předplatbu nájemného. Chceme tím pomoci majitelům, kteří drží byt nejčastěji jako investici. Tím, že jim vyplatíme při podpisu smlouvy nájmy za tři měsíce, získají částku, za kterou mohou okamžitě provést například dílčí rekonstrukci vlastního bydlení,“ uvádí Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky.

Samotná firma už přitom nemovitostnímu trhu dominuje. Na českém realitním trhu podle interních čísel zrealizuje přibližně 20 procent všech prodejů nebo pronájmů – jde o tisíc, respektive 3000 nemovitostí měsíčně. Loňský rok zaznamenaly Bezrealitky rekordní, a navíc expandovaly i na Slovensko.

Plánovaná expanze Bezrealitky

Cena služby se bude odvíjet od výše nájemného a pokrývat má pojištění, správní náklady, drobné opravy a práci specialistů. Bezrealitky navíc garantují vyplácení nájemného majiteli i v případě, že nemovitost bude od prvního měsíce po podpisu smlouvy neobsazená.

Služba Bezrealitky Nájem disponuje vycvičeným týmem čtyř specialistů pro pronájem a správu, kteří budou majitele nemovitostí zastupovat v rámci běžné agendy. Majitelům by přitom měli být k dispozici 24/7. Lepší dostupnost informací v reálném čase a hladší komunikaci umožní nová nájemní platforma Bezrealitky, která bude brzo spuštěna i pro veřejnost.

Pronajímané a spravované nemovitosti budou na portálu umístěny exkluzivně, což by podle firmy mělo vést k nejrychlejšímu pronájmu, ale také prověření zájemců formou vyplněných osobních informací v uživatelských účtech, případně prostřednictvím služby Creditcheck pro kontrolu bezdlužnosti.

Hendrik Meyer, CEO Bezrealitky

Bezrealitky s novou službou reagují na nové typy klientů, kteří začali na trh s přímým prodejem nebo pronájmem nemovitostí přicházet v posledních letech. „Jen za poslední rok se svépomocí rozhodlo prodávat nebo pronajímat nemovitost o třetinu více majitelů. Rozhodli jsme se vyjít vstříc především těm, kteří k nám přicházejí, neboť nejsou spokojeni s výkonem realitních makléřů, ale zároveň nemají z časových důvodů možnost starat se o svou nemovitosti tak intenzivně, jak by potřebovala,“ uvádí Meyer.

„Díky službě ‚Bezrealitky Nájem‘ můžeme majitelům poprvé garantovat, že o jejich dům nebo byt bude postaráno se stejnou péčí, jako kdyby to dělali sami. S plně otevřeným přístupem a za transparentních podmínek, které jsou pro Bezrealitky standardem,“ dodává.

Total
1
Shares
Další články