Kolonial bojuje: nákup doručí v den objednávky

E-shop s potravinami Kolonial.cz ze skupiny Mall Group se chystá nejen na vánoční špičku. Začíná doručovat zboží v den objednání. Tedy pro Prahu a okolí, kde nákup přiveze za čtyři hodiny od objednání. Podmínkou je objednat do poledne. Slibuje i zrychlení závozu do dalších obsluhovaných regionů. Všechny novinky jsou podle vedení e-shopu jen ochutnávkou zásadních změn, které služba představí v následujících měsících.

“Zásadním zkrácením dojezdových dob vycházíme vstříc všem zákazníkům. Zároveň se nám tímto způsobem daří efektivněji využívat vozový park a zvýšit tak jeho kapacitu, kterou pak můžeme klientům nabídnout,” uvádí Petr Vyhnálek, šéf Kolonial.cz.

Kolonial.cz se chlubí, že momentálně pokrývá ve středočeském regionu největší plochu (s 1,7 milionu obyvatel) pro závoz potravin v den objednání. Zrychlí dodání odpoledních a večerních objednávek vedle Prahy a středních Čech také na Plzeňsku, v Hradci Králové, na Pardubicku a v Ústí nad Labem a Teplicích. Nově budou doručovány od osmé hodiny ranní. Tuhle možnost má podle počtů e-shopu 2,6 milionu osob. “Zároveň dále přizpůsobujeme portfolio našich produktů směrem k velkým zásobovacím nákupům. Naším cílem je stát se v krátkodobém horizontu nejlevnější alternativou pro velké nákupy v porovnání s kamennou konkurencí,” vysvětluje Vyhnálek.

Závoz v rámci několika hodin se má rozšiřovat, podle Kolonialu by první na řadu mohla přijít Plzeň.

kolonial_mapa_zavozu

“I přes výraznější zatížení vozů očekáváme zachování dochvilnosti příručích v konkrétním dvacetiminutovém termínu. Zcela přesně již dnes přijíždí v 95 % případů, ostatní pak mají pouze drobné zpoždění. To jsou hodnoty, které chceme minimálně udržet,” slibuje Ondřej Tomeš, marketingový ředitel obchodu.

Konkurence u rozvozců potravin jejich služby stále posouvá. Aktuálně oznámil konkurenční Rohlik, že nákupy bude zákazníkům, kteří nejsou ochotni čekat doma, přibližovat na benzínky.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Šťastné a veselé!

Virály ještě jednou před Vánoci. Se špetkou vánoční nálady od Sary X, s nejmasivnější kompilací nejlepších videí letošního roku od Zapatoua a taky s nejlepší neziskovou kampaní, co jsme viděli za hodně dlouhou dobu!