Klout přidává dalších pět sítí, Instagram i Last.fm

Klout to s měřením vlivu uživatelů sociálních sítí zjevně myslí opravdu vážně. Nedlouho po rozšíření hodnocení o Foursquare přidává Klout hned pět dalších sociálních sítí, na nichž si uživatel může nechat zhodnotit svůj vliv.

Pěti přírůstky se staly Blogger, Instagram, Flickr, Tumblr a Last.fm. Počet se tak celkově rozšířil na deset podporovaných sítí. Těmi z dřívějška je silná trojka Facebook, Twitter, LinkedIn a nedávno přidané YouTube a Foursquare.

K rozšířování portfolia propojených sociálních sítí Klout uživatele motivuje tím, že nová sociální síť může výsledné hodnocení jejich vlivu zvýšit, ale pro případ, že jejich vliv na ní je kompletní propadák, se neprojeví vůbec, místo aby hodnocení snížila. Je tedy možno pouze získat. Co přesně se měří na pěti nově přidaných sítích Klout zatím svým uživatelům nesdělil, dozvíme se to snad časem.

V plánu je nyní také rozšíření o Google+ a napojení na Facebook Pages. Celou službu jsme vám před časem představili v samostatném článku. Uvidíme, zda se jednou Klout skóre stane důležitou součástí našich životopisů…

Via TC

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Abeceda osobní značky

Mít vypracovanou svoji osobní značku se rozhodně hodí, už jen proto, že snadněji seženete někoho, kdo vám bude chtít platit za práci. Dosáhnout dobré osobní značky ale v praxi dá pořádný kus práce. Dnešní infografika vám poradí co dělat, abyste šli svému štěstí naproti.