Jak úspěšně prodávat online? Inspiraci najdete na E-commerce Foru

Máte e-shop libovolné velikosti nebo o něm uvažujete? Prodáváte produkty či služby a přemýšlíte, jak prorazit online? Pokud to myslíte s online prodejem vážně, na téhle akci byste neměli chybět. Seminář je určen hlavně pro řídící manažery, majitele firem, frančíz a e-shopů, stratégy značek a marketéry.

Na již šestý ročník E-commerce Fora byli pozváni jedni z nejlepších řečníků na poli e-commerce, kteří přijdou s radami, nápady a novinkami. Všechny jejich přednášky zároveň budou nahrávány a každý účastník obdrží přístup do videoarchivu.

 • Například vystoupí Aleš Michl, ekonom Raiffeisenbank, který předpoví “Kdy nás Asie slupne jako sushi i s internetovým byznysem”.
 • Dále se můžeme těšit na Tomáše Čupra, zakladatele Slevomatu a Dáme Jídlo, který představí svůj nový projekt v prezentaci “Co nám přinese projekt s názvem Kouzelná almara?”.
 • Určitě nesmíme opomenout Honzu Podzimka, CEO agentury PRIA SYSTÉM, který vysvětlí, jaké jsou “Měřitelné kampaně pro e-commerce na sociálních sítích.”
 • Představí se nám tým – nejen na podiu, ale i v soukromí – Kuba Carda a Katarina Carda. On je bývalý zaměstnanec společnosti Google a člen Google Search Quality týmu a vystoupí s prezentací “Buďte chytlaví, ale nenechte se nachytat, aneb optimalizace organického vyhledávání”. Ona pracovala skoro dva roky ve Facebooku v Dublinu na pozici Global Marketing Solutions. Nyní pracuje ve firmě Socialbakers jako Product and Social Media Specialist. Připravila si pro nás zajímavou prezentaci o tom, “Jaké to je pracovat pro Facebook?”.
 • Můžeme se těšit i na Jiřího Psotu z firmy Mobile Internet, který vysvětlí “Využití potenciálu mobilního kanálu”.
 • Přivítáme také Martina Beneše, Managing Partnera agentury Red Media, s přednáškou “Nedaří se vám prodávat přes bannery? Dělejte to lépe!”
 • Těšit se můžeme na Michala Krále, CEO slovenské společnosti Pricemania.cz, s příspěvkem “O stavu slovenského e-commerce trhu v roku 2013, história, zmeny, trendy a vízie”.
 • Opět přivítáme Kamila Demutha z Heureky, který nám poví něco zajímavého o nákupním košíku.
 • Navštíví nás Olga Biernátová, manažerka marketingu Neoluxor Books, s prezentací “Sociální sítě, branding a zákazníci, na které se vyplatí počkat”.
 • Ondřej Klega, E-commerce Consulting Leader ze společnosti Acomware, nás seznámí s prezentací “Meziroční nárůst 280 % u rychloobrátkového zboží”.
 • Aleš Dostál, Project Manager FG Forrest, s prezentací “Konec starých časů. Je tu NFC!”

Budeme se na Vás těšit ve čtvrtek 30. května 2013 v hotelu Pyramida, Bělohorská 24, Praha 6. Akce probíhá od 9 hodin (registrace od 8:30) do 18 hodin, po skončení bude následovat after party/networking v agentuře Dark Side (Malá Štupartská 7, Praha 1).

Total
0
Shares
Další články