Jak se vlastně dělají ty weby?

Agentury Barbarian Group a Aquent připravily nejen pro svoje klienty jednoduchý a přesto vychytaný web o tom, z čeho se web vlastně skládá a kdo všechno se na něm může podílet.

InternetOnlineWebsite.com je geniální vychytaná vizuální pomůcka jak pro ty, kteří musí dokola vymýšlet to, jak vysvětlit klientovi o co při výrobě webů vlastně jde, tak pro samotné klienty, z nichž někteří ještě stále tápou v pojmech (a samozřejmě je to také geniální marketingová hříčka pro agentury, které tento projekt vytvořily).

Stačí kliknout na jakoukoliv část webu a dozvíte se ve zkratce o co jde, jak se jmenuje pozice specialisty, který by danou část webu tvořil a kdo ten daný specialista vlastně je.

Více na samotném webu InternetOnlineWebsite.com, nebo na blogu Barbarian Group.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Effectix: Co nemusí dělat člověk, může dělat počítač

Jak se zrodila jedna z největších českých firem v oblasti výkonnostního marketingu, co jí pomohlo získat výhodu na konkurencí a prosadit se na trhu? A jak moc ovlivňuje český marketing existence a síla Seznamu? Nejen na to v rozhovoru odpovídá technický ředitel a spoluzakladatel firmy Effectix.com David Bauckmann.
Přečtěte si více

Google Glasses se předvedly ve světě módy

Projekt Google Glasses je z technologického hlediska stále do značné míry tajemstvím. Jako koncept se však marketingově prezentuje velice zdatně a jeho roušku nám nyní vývojáři škádlivě poodhalili i na nedávné přehlídce slavné návrhářky Diane von Furstenberg, kde se brýle objevily na tvářích modelek.