iPad aplikace pro Facebook (neoficiálně) na světě

Dlouho očekávaná aplikace pro iPad se na krátkou chvíli objevila k použití technicky zdatnějším uživatelům, Facebook ji ale velmi rychle zablokoval.

MG Siegler z TechCrunche přesně před 24 hodinami oznámil, že v kódu pro iPhone aplikaci pro Facebook našel plně funkční verzi aplikace pro iPad. Na tu uživatelé již velmi dlouho čekají. Přes zdroj, který aplikaci připravovanou k brzkému vydání na vlastní oči viděl, se mu povedlo potvrdit její pravost i to, že se pravděpodobně jedná o její nejnovější verzi. Vlastním zkoumáním přišel zase na to, že aplikace je plně funkční a na nevydanou verzi velmi dobře vyladěná. Všechno tak nasvědčovalo pro to, že se mu povedlo objevit aplikaci, jejíž oficiální vydání podle některých spekulací již je na spadnutí.

Různé weby přinesly i návody, jak se k aplikaci dostat a moci ji využít i na svém iPadu (např. The Next Web), Facebook prý ale mezitím přístup aplikace ke svým serverům zablokoval a tak si ji stejně moc neužijete. Nezbývá tak než počkat na oficiální vydání, které by nemělo trvat dlouho. Pokud by vás zajímaly fotky a screenshoty, MG Siegler jich vytvořil celou spoustu. Určitě se na ně nezapomeňte podívat.

Nová iPad aplikace, která by měla brzy vyjít i oficiálně

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Kdy se mobilní reklama stane vážným soupeřem pro ostatní?

Mobilní reklamě se ve světě zdánlivě daří, roste dvouciferně a největší technologičtí hráči již nyní intenzivně investují do její zářné budoucnosti. A přes to všechno jsou výnosy z mobilní reklamy jen minimální a ani zdaleka nedosahují potenciálu, který by se s ohledem na množství času stráveného na mobilním webu dal očekávat.