Internetová seznamka pro krásné nabídne i genetický materiál

BeautifulPeople.Com je tak trochu jiná seznamka. Seznamují se přes ní totiž lidé, kteří by podle všeho seznamku vůbec potřebovat neměli. Jako vstupenka slouží úvodní posouzení stávajícími členy, kteří musí osobu usilující o přijetí uznat za dostatečně přitažlivou. Navíc nestačí pouze projít prvním sítem, ale je třeba atraktivním také zůstat a náležitě se udržovat. Důkazem budiž, že po vánočních svátcích bylo vypovězeno přes 5000 členů, kteří si během slavení a hodování dostatečně nehlídali figuru.

Nyní se objevila zpráva, že tato seznamka hodlá lidem, kteří se strachují o estetické kvality svého potomka, zprostředkovat genetický materiál od krasavců a krasavic ze svých řad.

Krása pro každého

„Nemáme z toho žádné finanční výhody – prostě jen reagujeme na poptávku po atraktivních dárcích. Každý rodič by si přál, aby jeho dítě bylo obdařeno celou řadou vyjímečných vlastností a fyzická krása je jednou z vůbec nejvytouženějších,“ vyjádřil se ředitel společnost Greg Hodge.

Zakladatel webu Robert Hintze navíc prozradil, že původně měla být služba určena pouze krásným maminkám. „Jenomže každý, včetně ošklivých lidí, by si přál přivést na svět dobře vypadajícího potomka. A my s naší zásobárnou atraktivních genů nemůžeme být tak sobečtí.“

Jak ušlechtilé.

Stinnou stránkou projektu je, že to trochu zavání genovým inženýrstvím. Ale nakonec, podobné praktiky v různých podobách již existují, a pokud všichni zúčastnění včetně případného partnera či manžela budou vědět, jak se věci mají… Žijeme přece ve svobodném světě, ne?

Via Mashable