Infografika: Slevomat za rok 2012 v číslech

Na dnešní tiskové konferenci představil Slevomat výsledky za rok 2012 a plány na tok letošní. V loňském roce Slevomat zvýšil obrat na 758 milionů, celá Slevomat Group pak zvýšila obrat na 2,35 miliard. Slevomat tak rostl o 73%. Největší růst zaznamenaly kategorie zboží a cestování.

Zajímavosti z roku 2012

Unikátní návštěvníci: 13.261.717
Počet návštěv: 42.261.462
Počet registrovaných zákazníků: 1.327.253

Poznámky k plánům na rok 2013

„Naším cílem je letos prodat zboží a značkovou módu v hodnotě přesahující jednu miliardu korun. Slevomat se v objemu obratu dostaneme mezi TOP 5 e-shopů na českém internetu,“ odhalil plány Irikovský.

Slevomat společně s MasterCardem tlačí mobilní platby. Historicky první platba prostřednictvím mobilního telefonu přes službu MasterCard Mobile proběhla právě na Slevomatu.

V letošním roce bude Slevomat implementovat novou platformu pro obchodní partnery, kteří budou moci zveřejňovat a řídit své slevové akce na Slevomatu.

Připravuje se také update mobilní aplikace, kde zákazník na mapě uvidí všechny dostupné slevové akce ve svém okolí.

Po vzoru roku 2012 bude Slevomat pokračovat v rozvoji segmentu zboží, který by měl být brzy doplněn o kategorií Home&Decor (bude konkurenční proti zrovna spuštěnému Bonami, nebo si naopak budou pomáhat? uvidíme). Posilovat bude taktéž nabídka drogerie, o kterou je údajně ze strany zákazníků enormní zájem.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Prezentace: Mobily pohltí svět

O tom, že se uživatelé přesunují z počítačů k mobilním platformám, se v současnosti hodně mluví. Co si pod tím ale přesně představit, a jaký vliv to bude mít na celý online ekosystém? Tím se zabývá velmi zajímavá prezentace Mobile is eating the world od Benedicta Evanse.
Přečtěte si více

Google Glasses se předvedly ve světě módy

Projekt Google Glasses je z technologického hlediska stále do značné míry tajemstvím. Jako koncept se však marketingově prezentuje velice zdatně a jeho roušku nám nyní vývojáři škádlivě poodhalili i na nedávné přehlídce slavné návrhářky Diane von Furstenberg, kde se brýle objevily na tvářích modelek.