Infografika: Slevomat za rok 2012 v číslech

Na dnešní tiskové konferenci představil Slevomat výsledky za rok 2012 a plány na tok letošní. V loňském roce Slevomat zvýšil obrat na 758 milionů, celá Slevomat Group pak zvýšila obrat na 2,35 miliard. Slevomat tak rostl o 73%. Největší růst zaznamenaly kategorie zboží a cestování.

Zajímavosti z roku 2012

Unikátní návštěvníci: 13.261.717
Počet návštěv: 42.261.462
Počet registrovaných zákazníků: 1.327.253

Poznámky k plánům na rok 2013

„Naším cílem je letos prodat zboží a značkovou módu v hodnotě přesahující jednu miliardu korun. Slevomat se v objemu obratu dostaneme mezi TOP 5 e-shopů na českém internetu,“ odhalil plány Irikovský.

Slevomat společně s MasterCardem tlačí mobilní platby. Historicky první platba prostřednictvím mobilního telefonu přes službu MasterCard Mobile proběhla právě na Slevomatu.

V letošním roce bude Slevomat implementovat novou platformu pro obchodní partnery, kteří budou moci zveřejňovat a řídit své slevové akce na Slevomatu.

Připravuje se také update mobilní aplikace, kde zákazník na mapě uvidí všechny dostupné slevové akce ve svém okolí.

Po vzoru roku 2012 bude Slevomat pokračovat v rozvoji segmentu zboží, který by měl být brzy doplněn o kategorií Home&Decor (bude konkurenční proti zrovna spuštěnému Bonami, nebo si naopak budou pomáhat? uvidíme). Posilovat bude taktéž nabídka drogerie, o kterou je údajně ze strany zákazníků enormní zájem.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zatmění Slunce, zeleninové recepty a Plzeň-Slavie. To vše i dost dalšího zajímalo Čechy minulý týden

Minulý týden jsme byli my, Češi, hodně zvědaví. Určitě největší událostí bylo zatmění Slunce, a tak jsme si o tom hledali patřičné informace. Na pulty supermarketů k nám dorazil také tuřín a jelikož jsme "lidi koumaví", tak jsme hledali recepty, kde by se tuřínu dalo naplno využít. O to všechno a i jiné věci se Češi v minulém týdnu na internetu zajímali.
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Holky na záchod nechodí!

Zase se to jednou luxusně sešlo. Geniální reklama na výrobek pro dámy, které světu nikdy nebudou chtít přiznat, že i ony chodí na záchod, skvělý koncept nového modulárního mobilu, k slzám dojemný thajský minifilm, absolutně perfektní reklama na mexické jídlo a česká variace na DollarShaveClub.com (jo jo, hlavně tohle je pecka).