Infografika: Marketingové konference, fóra a další oborové akce roku 2018

Online marketingová agentura eVisions připravila infografiku oborových konferencí, fór, soutěží a dalších akcí, které by vám letos neměly uniknout.

V infografice níže naleznete termíny nejvýznamnějších českých oborových akcí. Některé zatím nemají přesné datum, a proto jsou uvedeny pouze měsíce. Kromě termínu obsahuje infografika místo konání akce a také základní oborové zařazení, kterého se událost týká.

Základní informace & zajímavosti, které musíte o blížících se akcí vědět

Primetime for…Big data

Čtvrtý ročník konference Primetime for… Big data si posvítí na propojení člověka s technologií. Pokud vás zajímá, jak využívat velká data a jak velkou moc může mít spojení člověk + AI + BI, pak je nejvyšší čas si koupit vstupenku.


Machine Learning Prague

Machine Learning Prague je další konference zaměřená na AI a ML (Machine Learning). Je třeba si uvědomit, že se nesmíme nechat těmito sofistikovanými pojmy zastrašit. Pokud půjdete na konferenci Machine Learning Prague, uděláte z „hrozby“ svou konkurenční výhodu.

  • Oborové zařazení: MI, AI
  • Datum: 23.-25. 3. 2018
  • Místo: Praha – CEVRO Institute

Internet Advertising Conference

Přední mediální profesionálové a zahraniční hosté se podívají na zoubek největším výzvám českého internetu. Dozvíte se například, jak se proměňují média nebo jak se prolíná psychologická prognóza s targetingem v online reklamě.


DATA restart

Data, data a zase ta data! Na konferenci DATA restart vás čeká další dávka know-how zaměřená na (ne)webovou analytiku, data science a BI.


Newsfeed Day

Vážení facebookáři a social media specialisté, vezměte povinně do ruky diáře a poznamenejte si 17. duben. Čeká nás historicky první česká konference zaměřená na výkonnostního stránku Facebooku! Konference bude nabitá významnými marketingovými osobnostmi, které vám poradí, jak využívat Facebook nejen pro branding, ale především jako významný zdroj tržeb.

Pokud chcete zůstat v obraze po celý zbytek roku, máte dvě možnosti: buď sledujte pravidelně aktualizovaný kalendář akcí na Těchinternetech nebo si nechte zasílat blížící se akce do e-mailu od eVisions.

Total
1
Shares
Další články