Infografika: Kdo vlastně používá Google+

Zajímá vás, jací lidé používají sociální síť Googlu? Potom si určitě prostudujte infografiku z dílny Flowtown, která se zabývá právě tímto tématem. Upřímně: čekali byste Indy na druhém místě?

S infografikami Flowtown jako by se roztrhl pytel. Před dvěma týdny nás zaujala jedna o tom, co dělají lidé online, včera jsme zase upozorňovali na jinou, zaměřenou na reklamu na Facebooku. Dnes se pro změnu podíváme tak trochu ke konkurenci, Flowtown si totiž vzal na paškál i Google+. U sítě Googlu ho zajímalo především to, kdo ji vlastně užívá, tedy otázka, na kterou se cynikům chce odpovědět “nikdo”.

Někdo ale přece jenom ano. Tak například na Google+ bylo k vydání infografiky poslední listopadový den 61 ze 100 největších značek. Na druhou stranu pravidelnými uživateli je jen 17 procent registrovaných. Druhou zemí co do počtu uživatelů je po Spojených státech Indie, následují s velkým odstupem Británie, Kanada a Německo. Kliknutím na infografiku zobrazíte celou velikost:

Kdo používá Google+? Infografika od Flowtown

Via FT

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Bankovní trojan řádí i v Česku, spadeno má na bitcoiny

S růstem kurzu bitcoinu se z virtuální měny stává čím dál tím zajímavější komodita pro internetové piráty. Bezpečáci z ESETu objevili novou vlnu bankovního viru Hesperbot. Stejně jako v předešlých případech, i tentokrát hrozba využila nebývale působivou kampaň založenou na důvěryhodných organizacích, čímž své oběti nutila ke spuštění malwaru.