Infografika: Deváté narozeniny Gmailu

Jeden z nejpoužívanějších e-mailových klientů světa oslavil minulý týden svoje deváté narozeniny. Připomeňte si jeho historii s infografikou, která sleduje jeho vývoj od zrození a prvních krůčků až po současnost.

Pamatujete si ještě, že první tři roky Gmail byl jen na pozvánku, že začínal v roce 2004 s na tu dobu neuvěřitelnou velikostí schránky 1 GB, nebo že oficiálně služba opustila betu až v roce 2009 po více než pěti letech své existence? Tým Gmailu má zato, že k příležitosti devátých narozenin služby přichází čas si zavzpomínat na její začátky a postupný rozvoj, a k tomuto účelu vytvořil infografiku, která historii Gmailu a její nejdůležitější body mapuje.

Ponořte se spolu s námi do minulých let a zavzpomínejte (pokud jste dlouholetými uživateli), či se prostě jen seznamte (pokud Gmail používáte krátce nebo vůbec) s tím, jak to vlastně tenkrát bylo. Kliknutím na infografiku ji zobrazíte ve větším rozlišení.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

AVG ve víru sociálních médií. Je nástroj MultiMi k něčemu?

Nevím jak u vás, ale ve mně vzbudila informace o tom, že čeští antiviraři AVG Technologies vydali bezplatnou aplikaci pro správu sociálních médií, velkou zvědavost. Jejich nástroj MultiMi v polovině července vystoupil z testovací beta verze a údajně jde o "bezpečný a chytrý nástroj pro všechny, kdo chtějí efektivně spravovat své sociální sítě online".
Přečtěte si více

Se Street View se můžete poprvé podívat na dno oceánů

Kdo by si před pár lety pomyslel, že bude možné vydat se do hlubin oceánu skrze běžné online mapy. Zjevně s tím tak úplně nepočítal ani Google, jinak by svůj nástroj asi nepojmenoval Street View. Právě tam totiž po mnoha rozšířeních o zajímavá místa na zemském povrchu nyní přibyla také místa pod hladinou moře a podívaná je to kouzelná.