Infografika: 45 faktů o největších sociálních médiích

Co všechno víte o velkých sociálních médiích? Schválně kolik z pětačtyřiceti faktů a statistik z infografiky od Digital Insights vás překvapí.

Velkých sociálních médií, která se vyplatí aspoň trochu sledovat, je čím dál tím víc, a všechna se neustále mění a vyvíjí. Infografika, která přehledně shrnuje základní informace o jejich velikosti a používání, jako je ta od Digital Insights, proto rozhodně přijde vhod.

Obsahuje 45 faktů jak o těch službách, o kterých se nejvíc mluví, tak i o sociálních médiích obecně. Co je ale důležitější, neobsahuje jen informace neustále omílané a skoloňované na všechny pády. Naopak v ní najdete i mnoho zajímavostí, o kterých se tolik nemluví. I proto se vyplatí tuhle infografiku alespoň zběžně projet, ještě lépe ale poctivě prostudovat.

Přejeme příjemné čtení.

social media 2013

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

SXSW deň piaty, posledný: 100 ročný startup, sila vtipov a tour de bars

Velkolepý multimediální festival South By SouthWest to má pro letošek za sebou. Stejně jako v minulých letech přilákal i řadu lidí z Česka a ze Slovenska, takže si o všech těch úžasných věcech můžeme nechat alespoň vyprávět, tweetovat a blogovat. Pro Tyinternety se letos téhle role zhostila Petra Jankovičová z Triad Advertising a dnes přišel čas na poslední dávku jejích skvělých postřehů.