Infografika: 45 faktů o největších sociálních médiích

Co všechno víte o velkých sociálních médiích? Schválně kolik z pětačtyřiceti faktů a statistik z infografiky od Digital Insights vás překvapí.

Velkých sociálních médií, která se vyplatí aspoň trochu sledovat, je čím dál tím víc, a všechna se neustále mění a vyvíjí. Infografika, která přehledně shrnuje základní informace o jejich velikosti a používání, jako je ta od Digital Insights, proto rozhodně přijde vhod.

Obsahuje 45 faktů jak o těch službách, o kterých se nejvíc mluví, tak i o sociálních médiích obecně. Co je ale důležitější, neobsahuje jen informace neustále omílané a skoloňované na všechny pády. Naopak v ní najdete i mnoho zajímavostí, o kterých se tolik nemluví. I proto se vyplatí tuhle infografiku alespoň zběžně projet, ještě lépe ale poctivě prostudovat.

Přejeme příjemné čtení.

social media 2013

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak funguje offline svět přes appku: Představujeme Isbreaker, seznamte se. S ním i přes něj

Když se chcete s někým seznámit, potřebujete dneska nutně mobil. I když je ten člověk kousek od vás. Už totiž neletí seznamování jen tak na ulici. Musíte na to mít appku. Seznamte se s Isbreakerem. Aplikací na seznamování, která funguje teprve od dubna, díky šikovnému nápadu a Facebookové akci se mu přitom už podařilo poměrně silně "zvirálnět". Záležitost, kterou připravila na minulý víkend, měla dosah k více než 1,3 milionům lidí. A díky ní tvůrci sledovali, jak každé dvě minuty naskakuje nové stažení.
Přečtěte si více

Co jsme minulý týden hledali – Skokanem je Honza Podzimek

No, máme dobré i špatné zprávy. Ta dobrá je, že se lidé zajímali o Filipíny nebo výročí Hemanna Rorschacha, ta špatná je, že je ještě víc zajímali VyVolení. A pokud jde o YouTube, připravte se, že písničky The Fox se asi ještě pár týdnů nezbavíme. To je tak, když se zprvu zábavné internetové video dostane do spárů hudebního průmyslu. Stane se nekonečně otravným.