Hudební služba YouTube se blíží, už jsou první screenshoty

Serveru Android Police se podařilo ukořistit první screenshoty hudební služby YouTube, jejíž přípravu letos Google potvrdil. Služba zatím nese název YouTube Music Key a za 10 dolarů měsíčně má nabízet přístup k 20 milionům písní.

Nová hudební služba YouTube získala jasnější obrysy. Serveru Android Police se podařilo získat screenshoty služby pojmenované “YouTube Music Key”, které odpovídají tomu, co se o hudební službě YouTube zatím psalo.

Z nových informací ale vyplynulo i několik novinek. Nová služba bude propojena s již dříve spuštěnou Google Play Music All Access. Google ji ale přejmenuje. A místo dosavadního jména by měla nést název Google Play Music Key.

Cena za novou sjednocenou službu bude 9.99 dolaru měsíčně za přístup k oběma destinacím, Google Play i YouTube. Není zatím zcela jasné, co se stane se současnými předplatiteli Google Play Music All Access. Pravděpodobná varianta, o které se spekuluje, ale říká, že budou mít v rámci svého předplatného automaticky přístup i do nové hudební služby YouTube.

YouTube tak bude hrát hudbu bez reklam. Variantou bude “audio-only” mód a samozřejmostí pak i offline přehrávání. Na mobilních zařízeních půjde přehrávat hudbu na pozadí během používání jiných aplikací a také s vypnutým displejem. Služba by měla nabízet nejméně 20 milionů skladeb interpretů.

Přikládáme jeden ze screenshotů zveřejněných Android Police, všechny ostatní naleznete v jejich článku.

youtube music key

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Co se smí a nesmí online? Digitálně (s)právně už ve středu

Někdy ani Wikipedie nestačí. Nechte si poradit od předních českých právníků s internetovým marketingem, publikováním obsahu a elektronickou fakturací. Dozvíte se, jak se úspěšně bránit, zjistíte, na co konkrétně si dát pozor, a získáte sebejistotu v tom, co děláte. A za celý den přitom nedáte víc, než byste běžně dali právníkovi za hodinu…
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Skotačící dívky, pranky i opička

S těmihle dívenkami je potřeba počítat. Uvědomují si, kde jsou jejich přednosti a náležitě toho využívají. Jinak nás pobavil teď už v podstatě klasickej prank s profesionální řidičkou, která se tváří, že nerozezná převodovku od ručky, nebo opička se štěňátkama (protože toho nikdy není dost!).