Hledáte náhradu za Google Reader? A co takhle Star Wars čtečka?

Pokud bychom sestavovali seznam nejčastěji parodovaných filmových scén, úvodní titulky z Hvězdných válek bychom rozhodně museli umístit na čelní místa. Došlo na ně i v rámci stále živé debaty o konci Google Readeru a nutnosti výběru z řad jeho náhradníků – spíš než plnohodnotnou náhradu ale v tomto případě čekejte jen trochu té víkendové zábavy.

Tuhle věc jsme si pochopitelně museli vyzkoušet a na podobu našeho RSS ve Star Wars stylu se tak můžete podívat na této stránce. Pokud adresu našeho webu nahradíte svým vlastním feedem, bude StarRSS stejným způsobem fungovat i vám. Kliknutím na titulek článku se pak dostanete přímo na zdrojový web.

Uznejte, nevypadá a nezní to najednou všechno nějak působivěji? Celá věc má svůj původ na GitHubu u uživatele s přezdívkou fotcorn, prozkoumat ji blíže můžete přímo u zdroje.

Via Mashable

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Překladač jazyků a další novinky z Google Glasses

Stanou se brýle od Googlu nástrojem, díky němuž spolu budou moci dva lidé konverzovat, aniž by znali jakýkoliv společný jazyk? Možná. Google právě začíná aktivně spolupracovat vývojáři na ladění svého produktu a jakmile se k jeho hardwaru dostanou, pak teprve začneme objevovat skutečný potenciál celého zařízení.