HBO chystá komediální seriál o ajťácích ze Silicon Valley

Otec kultovní dvojice Beavise a Butt-heada si posvítil na Silicon Valley – mekku technologického pokroku a startupového třeštění.

Osmidílný seriál odstartuje šestého dubna. Půlhodinové díly by měly být částečně inspirovány zkušenostmi autora Mikea Judge, který se mezi ajťáckými mozky kolem San Franciska pohyboval během končících osmdesátých let.

Televizní produkce obsadila do seriálu mladé tváře. V hlavních rolích se tak představí třeba Thomas Middleditch a Josh Brener.

Zápletka je jednoduchá – čtyři introvertní programátoři doufají v úspěch. Takže přijde všechno očekávatelné – parta geeků bez holek, stupidní názvy firem, miliardářský megaloman a jen jedna žena. Objeví se tu i většina seriálových sterotypů současnosti – tím pádem jeden Ind, jeden tlusťoch a jeden Zuckerberg. Co víc si přát. Na světě je první trailer.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Inspirace: Internet věcí a Budweiser Red Light

Internet věcí je next big thing. Za téma si internet věcí zvolil poslední pařížský Le Web a uslyšíme o něm stále častěji. I v marketingu. Nejnověji s Budweiserem, od kterého si v Kanadě můžete domů objednat světelnou a zvukovou signalizaci, která se aktivuje kdykoliv váš oblíbený hokejový tým zrovna dá gól. Pecka!