Hangout s Taťánou le Moigne a Josefem Šlerkou už příští úterý

Proč je v Česku důležité mluvit o vzdělávaní? Jakou roli hraje internet na školách? Jak mohou organizace nebo jednotlivci přispět k rozvoji českého vzdělávání? A co v tomto ohledu dělá Google? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto a další otázky, můžete si i vy promluvit o vzdělávání s Taťánou le Moigne, Josefem Šlerkou, Simonou Weidnerovou a Lukášem Sedláčkem.

Speciální díl série “Googleři On Air” proběhne v úterý 19. února od 17 do 18 hodin. Živý přenos můžete sledovat jak na Google+ stránce českého Googlu, tak i na jeho YouTube kanálu. A pokud máte k oblasti vzdělávání otázky, neváhejte a pošlete je jako komentář na Google+ stránku.

Na Hangoutu se dozvíte:

– proč se Taťána le Moigne dlouhodobě věnuje vzdělávacím projektům
– jak vidí české školství Josef Šlerka, vedoucí Studia nových médií z Filozofické fakulty UK
– jakým vzdělávacím iniciativám se věnuje Simona Weidnerová, ředitelka ISEA
– jaké aktivity v oblasti podpory internetové gramotnosti plánuje Lukáš Sedláček, ředitel společnosti ELAI

Celou debatu bude moderovat Tomáš Feřtek z neziskové organizace EDUin, která spustila kampaň Česko mluví o vzdělávání. Pro více informací sledujte Google+ stránku českého Googlu.

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Ano, sex v reklamě zaujme. Jenže neprodává a škodí efektivitě. Dokážete udržet pozornost u tohoto článku?

Člověk má zkrátka omezenou kapacitu. Pořekadlo o tom, že krev je buď v mozku, nebo v úplně jiné části těla, teď potvrdila nová studie vědců. Ti zkoumali choutky při pozorování reklam více než 8 500 lidí a dospěli k závěru, že násilí a sex reklamám nepomáhají. Co víc, často naopak poškodily efektivitu kampaní.
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Poník je zpátky!

Nejvirálnější poník ze všech poníků dostal vánoční facelift, Kobe a Messi se fotí po celém světě pro Turkish Airlines, Nike hraje fotbal v Brazílii a dělá spoustu zvláštních věcí v Rusku, Andílci z Victoria's Secret zase "jakoby" zpívají, kapitán Picard s posádkou Enterprise přejí šťastné a veselé a naučíme se také bojovat s malými dětmi.