Google zveřejnil záznam přednášky o aplikacích pro brýle Glass

Na letošní konferenci SXSW v Austinu se toho opět udála spousta, jednou z těch nejzajímavějších prezentací ale bylo představení prvních aplikací pro Google Glass a povídání o pozadí celého projektu i jeho API. Nyní si můžete vše vychutnat na vlastní oči a uši.

Gmail, Evernote, New York Times, Path. To jsou některé z aplikací, které už se připravují pro využití v rámci zřejmě nejočekávanějších brýlí historie. Ukázky jejich fungování a spoustu dalších novinek představil Timothy Jordan z Googlu už na konferenci SXSW (pro nás ji perfektně pokryla Petra Jankovičová), dosud jste se s nimi ale mohli seznámit pouze prostřednictvím článků.

Jestli stejně jako my patříte mezi ty, kdo hltají všechny novinky o Google Glass a příliš si nepřipouštějí všechny ty relevantní protiargumenty, určitě byste si záznam neměli nechat ujít. Celá přednáška má téměř hodinu, proto nás pro její zhlédnutí nenapadá lepší den v týdnu než právě neděle. Dozvíte se třeba to, proč si Google poněkud překvapivě myslí, že jsou jeho brýle nástrojem, jak si lidé mohou udržet odstup od technologií (ano, tím, že si dají počítač na obličej…).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Volejte Markovi… Grilujte samotného šéfa Facebooku dotazy. Přibude “Nelíbí se mi”?

Štve vás nutnost instalace Messengeru, řazení zpráv ve feedu nebo neustálé změny v pravidlech pro firmy a jejich marketing? Dejte to patřičně najevo tomu, který za to může. Sice se tím asi nic nezmění, ale dozvíte se důvody a třeba další plány Facebooku v budoucnu. Grilování Marka Zuckerberga proběhne v čtvrtek v jedenáct večer našeho času.