Google zveřejnil záznam přednášky o aplikacích pro brýle Glass

Na letošní konferenci SXSW v Austinu se toho opět udála spousta, jednou z těch nejzajímavějších prezentací ale bylo představení prvních aplikací pro Google Glass a povídání o pozadí celého projektu i jeho API. Nyní si můžete vše vychutnat na vlastní oči a uši.

Gmail, Evernote, New York Times, Path. To jsou některé z aplikací, které už se připravují pro využití v rámci zřejmě nejočekávanějších brýlí historie. Ukázky jejich fungování a spoustu dalších novinek představil Timothy Jordan z Googlu už na konferenci SXSW (pro nás ji perfektně pokryla Petra Jankovičová), dosud jste se s nimi ale mohli seznámit pouze prostřednictvím článků.

Jestli stejně jako my patříte mezi ty, kdo hltají všechny novinky o Google Glass a příliš si nepřipouštějí všechny ty relevantní protiargumenty, určitě byste si záznam neměli nechat ujít. Celá přednáška má téměř hodinu, proto nás pro její zhlédnutí nenapadá lepší den v týdnu než právě neděle. Dozvíte se třeba to, proč si Google poněkud překvapivě myslí, že jsou jeho brýle nástrojem, jak si lidé mohou udržet odstup od technologií (ano, tím, že si dají počítač na obličej…).

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Fruit Ninja a slzy dojetí

Ani dnes si neodpustíme jedno velice emotivní video propagující dobrou věc, ono to ostatně k Vánocům tak nějak patří. Ale abyste od nás neodcházeli s brekem, o pozitivní náladu se vám zaručeně postarají Wallace a Gromit, tlusťoch bojující s ovocem, rapující matka a zdobení stromečku v podání Victoria's Secret.