Google zřídil telefonickou podporu pro AdWords

Na přání svých zákazníků Google zprovoznil telefonickou linku, kam mohou se svými problémy a dotazy volat zákazníci AdWords.

Telefonická linka prozatím funguje pouze ve Spojených státech, v jejichž rámci je na čísle 1-866-2Google (1-866-2-466453) zdarma od 9 ráno do 8 večer východního amerického času (EST). Linka je dostupná pouze pro telefonující v rámci Spojených států a Kanady, přes některé služby by ale teoreticky mohla být dostupná i z ČR, a to v případě, že volají skrze USA (tváří se jako volající z USA). V takovém případě by bylo třeba volat mezi 16:00 – 01:00 našeho letního času (CEST) a 15:00 – 00:00 v případě času zimního. Linka je pouze pro zákazníky AdWords, je proto třeba mít připravené identifikační číslo svého AdWords účtu.

V obecné rovině se Google vyjádřil, že v nejbližších měsících plánuje zřídit další podobné linky i mimo Spojené státy. Je nicméně nepravděpodobné, že se dočkáme české jazykové verze, snad jedině kdyby se k tomuto kroku odhodlala česká pobočka Googlu. Dotaz jsme tam již zaslali a o výsledku vás budeme informovat. Jistě by ale pomohla i anglická nebo německá linka dostupná v rámci Evropy, což už je výrazně pravděpodobnější.

Via Google

Total
0
Shares
Další články