Google Glasses se předvedly ve světě módy

Projekt Google Glasses je z technologického hlediska stále do značné míry tajemstvím. Jako koncept se však marketingově prezentuje velice zdatně a jeho roušku nám nyní vývojáři škádlivě poodhalili i na nedávné přehlídce slavné návrhářky Diane von Furstenberg, kde se brýle objevily na tvářích modelek.

Být in je neodmyslitelnou součástí image moderního výrobku, pokud má být úspěšný. Tento trend platí v určité míře pro všechna odvětví, pro některá však o něco více. Například moderní technologie, speciálně gadgety, jsou svým způsobem módním technickým výstřelkem, a tak je nemyslitelné, že by mohly přežít bez toho, aby byly dostatečně trendy.

Vývojáři z Googlu jsou si toho dobře vědomi a dokáží tento poznatek vytěžit na maximum. Třeba tím, že naváží spolupráci se známou módní návrhářkou a svůj výrobek, Google Glasses, představí na jedné z jejích přehlídek. Krása, styl a komfort jsou tři základní slova, kterými se Google Glasses snaží propagovat. Vysoce moderní styl oblečení, designu i technologií, všechno propojené do jednoho celku. To je to, co dělá ze spolupráce Googlu a DVF tak dobrý nápad.

Rovněž je to poprvé, kdy se brýle dostaly do rukou běžných smrtelníků, v tomto případě modelek, které je měly během přehlídky na sobě. Kromě zajímavého designu tím byla demonstrována i využitelnost a funkčnost brýlí. Vybrané modelky totiž jejich pomocí zaznamenávaly celou akci, a to jak ve formě videa, tak fotografií. Google tedy názorně předvedl, jak například brýle fotí za zhoršených světelných podmínek a podobně.

Na internetu již je publikováno několik fotek, které brýle pořídily, například na oficiálních stránkách akce na Google+. 13. září má být rovněž na stejné stránce a také na YouTube zveřejněn krátký film DVF through Glass.

Total
0
Shares
Další články