Film Czech Made Man je celý na YouTube. Oficiálně

V rámci poměrně netradičního marketingového tahu je film Czech Made Man v celé délce volně dostupný na YouTube. Postarali se o to tvůrci dalšího českého filmu Hranaři, kteří tímto krokem propagují svůj snímek.

O zveřejnění kompletního (1:19:01) Czech Made Mana online informovali tvůrci Hranařů v neděli večer na svojí facebookové stránce a také video na YouTube nese datum 9. října. Přestože se objevily pochybnosti o tom, zda film nebude opět brzy stažen, odkaz už zveřejnila i oficiální facebooková stránka Czech Made Mana, takže zjevně nejde o žádnou “černotu”.

Film na YouTube není v příliš vysoké kvalitě (360p), ale na menší obrazovky nebo mobilní zařízení to dostačuje. Diváci se jen musí smířit s logem snímku Hranaři, které je po celou dobu přehrávání umístěno v levém horním rohu na bílém podkladu a může působit rušivě. Kromě toho je u videa na YouTube v rámci propagace umístěn také odkaz na trailer Hranařů, datum premiéry (30. listopadu) a adresa webu.

V každém případě jde o zajímavý a přinejmenším na české poměry neobvyklý krok, jak si s pomocí online videa a sociálních sítí získat potenciální diváky na svou stranu.

Kouknete se na Czech Made Mana online? A půjdete na Hranaře?

UPDATEFilm Czech Made Man už není na YouTube. Oficiálně

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Zuckerberg: Internet.org neděláme pro peníze

Mark Zuckerberg se pro časopis Wired rozpovídal o své iniciativě Internet.org. Ta chce připojit k internetu dalších 5 miliard lidí. Facebook podle svého zakladatele projekt nerozjel pro peníze, ale spíš proto aby se zlepšil přístup k informacím v méně rozvinutých částech světa. A navíc by toho stejně takový projekt moc nevydělal.