Facebook umožní označit přátele i v komentářích

Facebook rozšiřuje svou funkci @Mentions, která umožňuje ve statusech označit jména přátel a názvy stránek, skupin či událostí a vytvořit z nich odkaz. Nově se stejné funkce dočkáme i v oknech komentářů.

Funkce @Mentions nápadně vychází z podobné funkce na Twitteru a světlo světa spatřila v září 2009. Chcete například do svého statusu napsat, jak jste se včera výborně pobavili s vaším nejlepším přítelem Honzou? Před jeho jméno umístíte symbol @ a rázem se vám otevře drop down menu, kde jen toho správného Honzu vyberete. Nejen, že se vaši ostatní přátelé budou moci skrze daný odkaz podívat, kdože je ten skvělý Honza, ale i on sám dostane oznámení, že jste jej označili, a na váš status může ihned zareagovat.

Úplně stejně bude tato rozšířená funkce nově fungovat i o jednu úroveň níže, tedy v oknech komentářů. Označit přitom můžete nejen své přátele, ale i jakékoli fanouškovské stránky, skupiny či události, k nimž jste připojeni.

Via Mashable

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Infografika: Slevomat za rok 2012 v číslech

Na dnešní tiskové konferenci představil Slevomat výsledky za rok 2012 a plány na tok letošní. V loňském roce Slevomat zvýšil obrat na 758 milionů, celá Slevomat Group pak zvýšila obrat na 2,35 miliard. Slevomat tak rostl o 73%. Největší růst zaznamenaly kategorie zboží a cestování.
Přečtěte si více

Google bude registrovat domény

Společnost Google včera oznámila, že spouští omezený test nového produktu Google Domains. S ním se Google pustí do registrování a provozování domén, nebude ale domény na svých serverech hostovat, ani se nebude podílet na tvorbě webů.