Facebook dá vývojářům testovací uživatelské účty

Velmi vítaný jistě bude pro všechny developery nový nástroj na největší sociální síti, který jim umožní vytvářet k aplikacím testovací uživatelské účty. Nebudou tak už muset obcházet současná pravidla.

Až do nynějška totiž developeři neměli příliš na výběr. Aplikace museli testovat buď přes vlastní profily, nebo, pokud jim nestačily, museli vytvářet profily falešné. To je ovšem v rozporu s pravidly sociální sítě, podle nichž může účet mít pouze existující fyzická osoba a to jenom jeden.

Každý tvůrce nyní dostane příležitost vytvořit si jednoho testovacího uživatele zcela nezávisle a ke každé aplikaci jich navíc půjde vykouzlit hned dalších 50. Mezi účty půjde nastavit vzájemné přátelství přímo přes API, bez zdlouhavého ručního posílání a potvrzování žádostí.

Nástroj údajně využijí i zaměstnanci Facebooku, kteří s jeho pomocí chtějí vychytávat nejrůznější chyby.

Via Mashable, FB

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

5 bezva stránek s tlačítky, která to řeknou za vás

Já mám právo sedět! Nebudu to dělat! Nepřepínejte kanela! Ať už se snažíte říct cokoliv, určitě už to někdo mnohem zábavnější řekl před vámi. Díky hodným lidem na internetu jsou naštěstí stránky, které vám umožní vyjádřit se na úrovni a jediným stisknutím tlačítka.
Přečtěte si více

TEDxPrague 2013: Smích, slzy a trochu rozpaků

TEDx je asi nejlepší formát celodenní akce, co známe (snad jen kromě našeho Startup a Social Summitu, samozřejmě). Sedmnáct řečníků střídajících se v rychlém tempu. Každý úplně jiný. O většině z nich jste předtím dost možná nikdy neslyšeli. Do toho přednášky z jiných TEDxů. A divadlo (díky, to nemuselo být). Ale ty momenty překvapení jsou pak o to silnější.