Facebook Credits míří už i do Teska

Po Spojených státech je tu další země, kde se budou maloobchodně prodávat Facebook Credits. Virtuální měnu Facebooku v obchodech nově pořídí také lidé ve velké Velké Británii a odtud je už jen krůček do zbytku Evropy.

Kredity se zde budou prodávat v sítích Tesco a Game. Zdroje neuvádějí jednotně hodnoty kupónů, nejpravděpodobněji ale půjde o ceny od 5 do 25 liber s tím, že v Tescu se budou prodávat dárkové kupóny za 10 a 20 liber a Game je bude prodávat v hodnotách 5, 10 a 25 liber.

Mluvčí Facebooku k tomu říká: “Využitím kreditů jako alternativní platební možnosti získávají rodiče částečnou kontrolu nad tím, jakou částku mají jejich potomci k dispozici pro hraní online a zároveň se vyhýbají poplatkům nebo příliš vysokým platbám na kreditní kartě. Pokud jde o bezpečnost a klid duše, je to opravdové plus.”

Kredity byly již dříve uvedeny do maloobchodních sítí Best Buy, Walmart a Target v USA.

Via TNW, NMA

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Anonymous stáhli svou podporu WikiLeaks

Po několika letech silné podpory organizace WikiLeaks se přinejmenším část internetového hnutí Anonymous rozhodla ji přerušit. Mezi důvody patří přílišný důraz na osobu Juliana Assangeho a také agresivita, s níž lidé za WikiLeaks začali od svých příznivců vybírat peníze.