Bitcoinový workshop bude mít premiéru v Node5

Úvod do bitcoinové problematiky a následně i jednodenní workshop plánují v co-workingovém prostoru na pražském Smíchově.

Registrace už se rozjela na akci, která by měla přivést do Node5 plno fanoušků virtuální měny, která ale momentálně láme rekordy.

Akce bude mít dvě části. Ve středu, 4. prosince proběhne úvod do problematiky určený pro všechny, kteří o Bitcoinu možná slyšeli, ale nic o něm neví. Druhá část, která se odehraje až v sobotu sedmého prosince, bude už workshop pro absolventy první části nebo pro pokročilejší uživatele.

“V podstatě je hlavní částí workshop, protože poskytne účastníkům informace jak lépe předvídat možné změny kurzu Bitcoinu, jak si vytvořit vlastní strategii nebo jak získat díky Bitcoinu kapitál,” tvrdí jeden z pořadatelů Sergey Kalashnikov z Node5.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak vydělávat online bez obav z právníků. Záznam z Digitálně (s)právně

Neregulovaný obsah je všude na internetu. To ale neznamená, že zrovna vy nebudete mít problém se zákonem, a to i když si myslíte, že jste v právu. Jaká je podle vás pravděpodobnost toho, že narazíte na soudce, který se vyzná v online reklamě nebo ví, co je to social graph? Jak se připravit a pokud možno se k soudu vůbec nedostat, i o tom byla konference Digitálně (s)právně.