BitCoinová mánie pokračuje, přes noc cena vyrostla o polovinu

Jestli se ještě včera nevěřícně jásalo po symbolickém překonání hodnoty 100 dolarů za jeden BitCoin, dnešní ranní pohled na rekordních 147 dolarů byl úplně z jiného světa. Později se sice cena propadla, teď už ale zase vesele stoupá vzhůru k novým rekordům. Realtime graf vývoje hodnoty BitCoinů je zkrátka naší dnešní nejoblíbenější atrakcí, od které nedokážeme odlepit oči.

Dění kolem virtuální měny BitCoin jsme se podrobně věnovali už včera, den ode dne nás ale překvapuje víc. Spousta lidí jí teprve před pár dny začala poprvé v životě věnovat pozornost a najednou musí finanční makléři odpovídat na dotazy klientů, kteří o ni mají zájem. A zatímco se na Kypru teprve nedávno objevil historicky první bankomat na BitCoin, jeho tvůrce nyní hlásí zájemce z desítek dalších států a kolem začínají kroužit i velké banky. Je to prostě mánie se vším všudy.

My nevidíme žádný důvod, proč si tuhle vzrušující příležitost neužít, a tak dnes průběžně hypnotizujeme stránku bitcoin.clarkmoody.com. Na krásném grafu vidíte v reálném čase veškeré pohyby BitCoinů na hlavní burze a je to v mnoha ohledech fascinující podívaná… Na doporučení Davida Bartoně přidáváme také tip na moc zajímavé grafy na stránce bitcoinity.org/markets.

 

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

TOP virály týdne: Felix a Super Bowl – naposled!

Tak Super Bowl tedy ještě jednou. Minule nám pár zásadních kousků uteklo a myslíme si, že byste o ně neměli přijít. Stejně tak se ještě asi podesáté a snad už opravdu naposledy vrátíme k Felixovi Baumgartnerovi, protože je i přes všechny Super Bowly světa, prostě týpek, který udělal něco, co tu fakt ještě nebylo.