Bitcoin za dva dolary? Stačí vyluštit 24 hádanek v nové hře MonteCrypto a bitcoin je váš

Bitcoin za dva dolary? Přestože se aktuálně cena nejpopulárnější kryptoměny pohybuje kolem 10 tisíc dolarů, což je zhruba 200 tisíc korun, je tu šance získat 1 bitcoin skutečně za hubičku. Vývojářské studio Gem Rose Accent vložilo cennou kryptoměnu do své nové hry MonteCrypto: The Bitcoin Enigma. Stačí jen luštit hádanky…

Podle všeho půjde o zcela legitimní způsob, jak se dostat k bitcoinu za cenu, kterou měl naposledy zhruba konci roku 2011. Hra MonteCrypto: The Bitcoin Enigma se začne v úterý 20. února prodávat na Steamu a lze očekávat velký zájem počítačových hráčů. Kdo nejrychleji vyluští všech 24 hádanek, obdrží na konci 1 BTC.

Hrajte, jak nejlépe umíte

„První, kdo hádanky vyřeší, vyhraje jeden skutečný bitcoin! Hrajte sami, nebo spolupracuje, zanechávejte po cestě nápovědy, abyste pomohli ostatním v luštění náročných hádanek, nebo ostatní navádějte do slepých uliček a zpomalte je.“ Samotný popis hry na Steamu vyzývá k velké bitvě!

Hra bude stát pouhé dva dolary. Když ji koupíte v první den, dostanete ještě 40% slevu, a tak zaplatíte jen 1,19 dolaru (24 korun). Kdo miluje hádanky a zajímá ho svět kryptoměn, rozhodně by neměl MonteCrypto: The Bitcoin Enigma minout.

K výhernímu bitcoinu se dostane ten, kdo vyluští všechny hádanky a získá tak 24 slov, jimiž odemkne kryptopeněženku. Tu najde v souboru wallet.dat mezi ostatními soubory nainstalované hry, jak popisují vývojáři ve FAQ.

Všem hráčům vývojáři vzkazují, že jejich hádanky jsou vcelku jednoduché, pokud jste umělá superinteligence. Jinak se u nich pořádně zapotíte. Na závěr už jen radí, že máte prozkoumat zdrojový kód jejich webu a také se může hodit tento odkaz.

Přejeme všem bitcoinovým a hádankovým šílencům hodně štěstí! Podaří se vývojářům prodat hned první den více než osm tisíc kopií své hry, aby se jim vrátila cena za výherní bitcoin?

Total
5
Shares
Další články