Bing for Mobile představil nejnovější update

Real-time prvky

Prvním a pro nás nejpodstatnějším vylepšením je vylepšené vyhledávání letů. Je tomu tak proto, protože zbylé dvě funkcionality budou (doufejme dočasně) fungovat pouze pro uživatele ze Spojených států. Zadáte-li do vyhledávače ve svém prohlížeči aerolinky a číslo letu, dozvíte se nejnovější časy odletů a přistání a jestli letadlo má zpoždění.

Bing for Mobile flights result

Další novou funkcí bude vyhledávání v rámci NFL (National Football League). Pokud americký uživatel zadá jméno hráče nebo týmu, zobrazí se mu herní statistiky, odehrané hry a skóre. Pro případ, že se zápas bude zrovna hrát, tu bude navíc možnost získat průběžné informace o jeho vývoji.

Bing for Mobile NFL result

Podpora pro dotykové telefony

Asi vůbec nejzajímavější vylepšení, v jehož rámci se Microsoft rozhodl zefektivnit práci s Bingem na dotykových telefonech s velkým rozlišením. Ovládání by tak do budoucna mělo být jednodušší a přehlednější. Navíc bylo v rámci tohoto vylepšení implementováno i vyhledávání filmů, s jehož pomocí uživatel na základě svojí polohy snadno zjistí, jaké filmy se hrají v nejbližším okolí, čas promítání, recenze a dokonce i trailery a ukázky z filmu.

Bing for Mobile Movies

Podpora pro dotykové telefony je zatím k dispozici jenom pro přístroje iPhone, Zune HD, T-Mobile G1, Verizon Imagio a Samsung Omnia. Na verzích pro další telefony se pracuje a měly by se na stránkách prohlížeče objevit v horizontu několika měsíců.

Update si pro svůj mobilní prohlížeč můžete stáhnout na adrese m.bing.com.