Angry Birds Transformers: Přichází bitva autoptáků proti klamovepřům

Zní to jako vtip, brzy se ale stane skutečností. Po úspěchu druhého dílu Angry Birds Star Wars se Rovio opět spojuje s Hasbrem. Tentokrát svůj svět nazlobených ptáků a podlých pašíků propojí se světem robotů ze známých Transformers.

Angry Bird Transformers je název nové řady produktů od finské herní společnosti Rovio. Pod touto značkou se fanoušci Angry Birds i Transformers mohou samozřejmě těšit na mobilní hru, vedle ní nebudou chybět ani Telepody a mnoho dalšího spotřebního zboží. Telepody jsou speciální série Angry Birds hraček, které lze pomocí naskenování QR kódu přenést do mobilní aplikace.

Hra nese podtitul Autobirds vs. Deceptihogs. Český překlad Autoptáci vs. Klamovepři se přímo nabízí.

Novou hru Rovio oznámilo dnes, rovnou k ní také představilo svůj speciální web. Na tom sice prozatím mnoho informací nenajdete, ale alespoň je důkazem, že to celé není pouze nějaký velmi zvláštní vtip. Rovio prozatím nezveřejnilo, kdy bude nová aplikace spuštěna pro veřejnost, hračky ale spatří světlo světa již tento rok, takže je pravděpodobné, že podobně tomu bude i s aplikací. Další informace by měly být k dispozici během následujících týdnů.

angry birds transformers 2

Total
0
Shares
Další články