Angry Birds: 400 milionů stažení a potvrzený film

Je to tak, hra Angry Birds, kterou již dávno není třeba nikomu představovat, bude mít vlastní film. Kromě toho oznámila překonání dalšího milníku v počtu stažení, tentokrát 400 milionů.

Je přitom třeba si uvědomit, že 350 milionů Rovio hlásilo jen zhruba před měsícem a týdnem, za tuto dobu tedy Angry Birds zaznamenali 50 milionů stažení. O filmu jsme již také posledně mluvili, nyní je ale podle TechCrunche prý již vše potvrzené a film připravuje David Maisel, výkonný producent Iron Mana 2 a Thora a bývalý předseda představenstva Marvelu.

A jedna další drobná zpráva pro všechny fanoušky: brzy by do hry měl přibýt jeden nový pták. Podle tajemné fotky publikované na stránce hry na Facebooku bude alespoň zčásti žlutý…

Novinka v Angry Birds

Ale zpátky ke statistikám. Pokud jde o měsíční počet uživatelů, ten je aktuálně na 130 milionech, denních uživatelů Rovio zaznamenává 30 milionů. Každých 24 hodin je odehráno celkem 300 milionů minut, tedy 10 minut na denně aktivního uživatele. Jinak pro představu, 300 milionů minut je 570 let a pokud bychom se vrátili tak daleko do minulosti, dostaneme se na samý začátek Montezumovy vlády nad říší Aztéků, o 50 let dříve, než Ameriku objevil Kolumbus.

A mimochodem, tenhle znáte?

Via TC

Total
0
Shares
Další články