Amazon odmítá drby o tom, že by měl dávat smartphony zadarmo

Internetový obchod se důrazně ohradil proti spekulacím, podle kterých měl připravovat nový smartphone. Smartphone, který by měl být navíc pro zákazníky zcela zdarma.

Na začátku byla zpráva bývalých reportérů Wall Street Journalu.  Po chvilce už z ní není nic. Stihla ale vyvolat reakce na silně konkurenčním trhu. Idea byla podle amerických novinářů taková, že by telefon mohli mít zdarma majitelé prémiových účtů Amazon Prime. A za ty se platí 79 dolarů ročně.

Amazon už s dotovaným Kindle Fire řádí na tabletovém trhu a kdyby to byla pravda a on by svým zákazníkům nabídl smartphony zadarmo, tak by to mohlo narušit křehkou rovnováhu sil. Mluvčí Amazonu to ale důrazně popřel s tím, že i kdyby náhodou Amazon nějaký telefon chystal, tak by “určitě nebyl zadarmo.”

via BI

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

People in Need: Kampaň, která je virální jen tak náhodou. A s osmiletým zpožděním

Pokud si alespoň jednou denně otevíráte sociální sítě, tyhle obrázky jste v posledních několika dnech pravděpodobně viděli. Silná kampaň s ještě silnějším sdělením o základních potřebách člověka je nezpochybnitelně virální poklad. Její šíření nabírá na intenzitě, ovšem ve skutečnosti poměrně překvapivě - je totiž osm let stará. A od svého spuštění se žádného proma nedočkala.