5 bezva stránek s tlačítky, která to řeknou za vás

Já mám právo sedět! Nebudu to dělat! Nepřepínejte kanela! Ať už se snažíte říct cokoliv, určitě už to někdo mnohem zábavnější řekl před vámi. Díky hodným lidem na internetu jsou naštěstí stránky, které vám umožní vyjádřit se na úrovni a jediným stisknutím tlačítka.

1. Já mám právo sedět!

V Česku už asi není nikdo, kdo by neznal paní, která má právo sedět. Pokud vám někdo sedí na místě, nebo je to jenom prostě tlustej kanál a k..va a měl by se to dozvědět, víte kam jít pro inspiraci.

2. Miluji svoji práci!

Legendární oprava traktoru, jejíž hlavní hrdina vytvořil nevyčerpatelnou slovní zásobu pro takřka jakoukoliv pracovní činnost a situaci. Zaručujeme, že se vám v práci bude hodit prakticky denně.

3. Jolandin kecomat

Jolanda je jednoznačně nejlepší televizní věštkyně všech dob, na kterou nemá ani tak ostřílený borec, jako je Vlasta Plamínek. Na téhle stránce najdete rovnou stovku jejích hlášek, kterými v řečnickém souboji utlučete prakticky kohokoliv.

4. Instant No Button

Pro chvíle největšího zoufalství.

5. Make everything ok

A až se vám z toho všeho nakonec udělá špatně a začnete si říkat, jaké je ten svět hrozné místo, tímhle tlačítkem ho dáte do pořádku. Jen ho zmáčkněte, chvíli počkejte a všechno zase v pohodě. Politika, životní prostředí, lidi, úroveň žurnalistiky, prostě všechno. (pokud teda není zrovna rozbité, což občas bývá, pak musíte v tom marastu ještě chvíli žít)

Total
0
Shares
Další články
Přečtěte si více

Jak se daří českým -matům

Automotomat, Realitymat, Půjčkomat, Tarifomat... To je jen několik ze široké nabídky internetových služeb, které si v posledních dvou letech od příchodu Slevomatu přisvojily koncovku -mat. Založily tak specifickou skupinu firem, které z marketingového hlediska vsadily právě na tuto kartu. Jak se jim sázka s odstupem času vyplatila?
Přečtěte si více

Co se smí a nesmí online? Digitálně (s)právně už ve středu

Někdy ani Wikipedie nestačí. Nechte si poradit od předních českých právníků s internetovým marketingem, publikováním obsahu a elektronickou fakturací. Dozvíte se, jak se úspěšně bránit, zjistíte, na co konkrétně si dát pozor, a získáte sebejistotu v tom, co děláte. A za celý den přitom nedáte víc, než byste běžně dali právníkovi za hodinu…