Zakladatel Twitpicu vytvořil klon Twitteru

Tah přichází pouze den potom, co Twitter dokončil rollout své novinky pro sdílení fotografií, která bere pevnou půdu pod nohama Twitpicu. Je ale nepravděpodobné, že by tento krok dokázal na oplátku nějak ohrozit Twitter. Pokud jde o názvy funkcí, místo tweetů najdete na Heello „pingy“, retweet je „echo“ a místo následování „nasloucháte“ (listen).

Nějaký ten rozdíl od Twitteru tu ale přece jenom je, například že se příspěvky zobrazují v reálném čase. To vás nazlobí hlavně tehdy, pokud se vám příspěvek odscroluje zrovna ve chvíli, kdy na něj klikáte. Ze sociální sítě se totiž rázem stane FPS střílečka, kde se snažíte trefit unikajícího nepřítele. Další zajímavostí je stream aktivity všech uživatelů služby, vymoženost, kterou si může Heello dovolit hlavně proto, že na něm žádní uživatelé nejsou (představte si to samé na Twitteru).

A nakonec, nikomu sice není jasné, co by Everret mohl s Heello dokázat, přesto ale existuje jeho vyjádření, že brzy přidá další funkce. Mezi nimi slibuje video, checkiny, integraci SMS, mobilní aplikace a nakonec kanály, jakousi obdobu Twitter Lists. Nakonec je třeba i možné, že to celé myslí vážně.

Via Mashable