WebExpo 2016 už za měsíc. Světová jména vystoupí v Lucerně a my vám dáme slevu

V září se v Praze uskuteční už devátý ročník tradiční webařské konference. Letošní WebExpo proběhne v termínu 23. — 24. září, tentokrát se všechny přednášky a diskuse budou konat pod jednou střechou paláce Lucerna: ve Velkém sálu, v kině a v hudebním baru. Jako hrdí partneři konference nabízíme našim čtenářum slevu ze vstupu.

Letošní WebExpo bude v několika věcech nové. Odehraje se ve třech sálech v Lucerně, tentokrát ale nebude nutné přebíhat mimo její pasáž, takže mezi sály bude doslova jen pár kroků. Bloky budou také tři: byznys, development a design.

Se snahou o polidštění digitálního prostředí souvisí nový, kreslený vizuální styl konference, za kterým stojí ilustrátor Jakub Bachorík a grafik Michal Veltruský.

Světová jména v Lucerně

Konferenci zahájí v pátek 23. září ve Velkém sálu Lucerny uznávaný informační architekt Peter Morville přednáškou The Architecture Of Understanding o propojení informační architektury, organizační strategie a systémového myšlení.

Tamtéž ji bude v sobotu 24. září zakončovat Michael Lopp, manažer vývojářských týmů, který měl na starosti týmy vývojářů v několik velkých firmách Silicon Valley (Apple, Pinterest, Slack). Jeho přednáška Stables and Volatiles bude zaměřena na vedení pracovních týmů s pestrou sestavou osobností.

Dále vystoupí Harry Roberts, front­endový specialista, na jehož znalosti CSS se spolehli například v Google, BBC nebo OSN. Mezi dalšími řečníky jsou jména jako Mark Pollard, Rachel Andrew, Tereza Venerová, Lubo Smid a několik desítek dalších. Rozpis všech přednášek najdete v kompletním programu.

„Jsme nadšení, že můžeme na WebExpu uvítat tak silnou sestavu zahraničních odborníků. Kromě světových jmen z prostředí současného frontendu – Rachel Andrew a Harryho Robertse – přijde řeč i na aktuální témata z oblasti internetového podnikání, strategie nebo také stále více aktuální pojem Internet of Things,“ říká designér a člen organizačního týmu Martin Kopta.

Tyinternety partnerem WebExpa

Konference WebExpo má skvělou pověst a výrazný mezinárodní přesah, proto jsme jejím hrdým partnerem. Díky tomu si s námi můžete pořídit vstup levněji o 10 %, stačí vložit při objednání vstupenky slevový kód TYINTERNETY.CZ-WEBEXPO nebo přímo tento odkaz.

Generálním partnerem konference je Avast. Akci dále podporují mimo jiné Concur Technologies či Credo Ventures.

Diskuze k článku