Vyjádřete svou náladu písní na nové české síti MoodsPlay

Při zadávání nálady na MoodsPlay lze vycházet z databáze již existujících tagů, lze ale přidávat i vlastní. Aktuální náladu můžete mít vždy pouze jednu, tudíž i přiřazená písnička je jen jedna aktuální a při změně nálady změníte i aktuální písničku. Minulé nálady se nicméně ukládají na vašem profilu. Náladu lze tradičně komentovat, oblíbit si a sdílet. V tuto chvíli služba funguje v české a anglické verzi, uživatelé jsou nicméně téměř výhradně čeští.

Koncept hodně připomíná již existující This is My Jam, taktéž „síť jednoho songu“. Vždy sdílíte jen a pouze jednu písničku, pokud možno tu, která vám zrovna zní neustále v hlavně a nejlépe vystihuje vaši náladu. Prezentujete se touto jednou skladbou a okukujete, jaké písně a nálady mají ti ostatní. Ty si samozřejmě také můžete pustit a hodnotit.

A jak to celé po zaregistrování funguje v praxi? „Při najetí na tvé jméno vpravo nahoře se ti rozbalí nabídka, kde klikneš na ZMĚN NÁLADU. Na další stránce vybereš z nabídnutých nálad, která nejvíce vystihuje, jak se momentálně cítíš. Po kliknutí na náladu se zobrazí v levém sloupci seznam podobných nálad od ostatních uživatelů a vpravo základní vyhledávání z YouTube. Nejpíš budeš chtít vlastní písničku, proto napiš její název do vyhledávacího pole a klikni na VYHLEDAT. Při najetí na některý z výsledků vyhledávání stačí kliknout na VYBER. Budeš přesměrován na další stránku, kde pouze potvrdíš jestli vše souhlasí a máš možnost upravi název tvé nálady, popřípadě připsat proč se tak cítíš,“ píše se na webu (včetně překlepů).